O krok przed konkurencją zdjęcia obrotowe

Jeżeli chodzi o współczesną kulturę to da się zauważyć, że ważne są w niej obrazki. Przekaz musi być prosty, na zdjęciu musi być zawarte wszystko. Z tego powodu tak popularna ostatnio jest fotografia obrotowa. Jest to taka fotografia, która ma pokazać produkt w bardzo realistycznej formie. Przy tego typu fotografii możemy ujrzeć konkretną rzecz z wszystkich stron.
Nie ma żadnego problemu z tym, by zobaczyć na przykład jak konkretna bluza prezentuje się na modelce. To totalnie inny wymiar zdjęć, który rzeczywiście bardzo przyciąga uwagę klientów. Bo zupełnie inaczej patrzy się na normalne zdjęcie, a jeszcze inaczej spoglądamy na fotografię, która odzwierciedla każdy niuans.
fotograf
Napisał: Seth Anderson
Na podstawie: http://www.flickr.com
Tak, więc jeżeli chcemy, by nasze produkty były świetnie zaprezentowane na stronie internetowej to warto zamówić fachowca który stworzy fotografie obrotowe, zwłaszcza, jeśli konkretne produkty można ujrzeć tylko na stronie www. Jeżeli nie mamy żadnego stacjonarnego sklepu, to warto wziąć pod uwagę stworzenie galerii w postaci zdjęć obrotowych. To na pewno będzie przyciągało klientów.

Fotografie w trójwymiarze Obecnie wszystko jest w 3D, chodzimy na filmy z tym znaczkiem i można nawet zobaczyć takie zdjęcia 360. Jak na razie zdjęcia tego rodzaju są tworzone z myślą o towarach, ale na sto procent, po jakimś czasie, przejdzie ta moda na nasze codzienne fotografie. Bo każdy chciałby mieć fotografię w 3D, które można byłoby wysłać rodzinie, która jest oddalona o parę tysięcy kilometrów od nas. Ale na razie fotografia produktowa bawi się w zdjęcia (więcejo tym > masz więcej pytań?) 3D. Daje to możliwość klientowi na zapoznanie się z produktem. Widzimy wyraźnie, jaki dany produkt rzeczywiście jest. Nie trzeba dopraszać się o dosyłanie dodatkowych zdjęć, bo nie daliśmy rady czegoś zauważyć. Na fotografiach 3D widzimy wszystko. Jest to na pewno bardzo dobre rozwiązanie, jednak powinni się tym parać profesjonaliści, bo inaczej, na naszej stronie pojawią się marne imitacje zdjęć 3D a to będzie niekorzystnie świadczyło o nas, czyli o naszych produktach. Jeżeli nie mamy pieniędzy na zdjęcia obrotowe, to lepiej żeby nie kombinować i najlepiej wrzucić zwyczajne zdjęcia (Rehafit

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-08-07 07:42:08
Tagi: fotografia, zdjęcia