Dowiedz się, na co musisz zwrócić szczególną uwagę, kiedy planujesz wybrać się na długą wyprawę w góry.

Urlop to idealny czas. Zobacz, w jaki sposób możesz przygotować się do wakacyjnego wyjazdu, tak aby był wyśmienity. Każdy myśli z rozkoszą o dniach wolnych od pracy. Jedni kochają aktywnie spędzać czas: uprawiać różne sporty. Drudzy, wybierają leniwe wylegiwanie się na słonecznej plaży. Są i tacy, których pasją są długie wyprawy w góry. Jeśli chcesz wybrać się na długą, pieszą wycieczkę w góry, musisz obowiązkowo zadbać o dobre buty. Przekonaj się, jakie buty są idealne dla piechura.


Sandały source - strzał w dziesiątkę!

sandały
Napisał: McArthurGlen Designer Outlets
Na podstawie: http://www.flickr.com
Sandały source są fantastyczną propozycją dla tych, którzy kochają długie, piesze wycieczki. Dlaczego?

Ponieważ posiadają znakomicie dopasowany system pasków. Dzięki temu, iż paski są mocowane do podeszwy w kilku puntach, masz gwarancję, że takie buty, utrzymają Twoją stopę w jednym miejscu, niezależnie od tego, jak długa będzie trasa, i jak niewdzięczny będzie teren. Ponadto podeszwa tych sandałów absorbuje wszystkie wstrząsy, jest lekka i pozwala na zachowanie dobrego balansu, w trakcie kontaktu Twej stopy z gruntem.

Następną silna stroną sandałów source jest antybakteryjna podeszwa, która chroni stopę przed rozwojem groźnych bakterii. Dzięki środkowi antybakteryjnemu sandały - www.skalnik.pl/buty-meskie-sandaly-sportowe.html - nie wydzielają nieprzyjemnego odoru. Jakie są jeszcze zalety sandałów source. Sandały source wyśmienicie chronią stopę przed bolesnymi odciskami - zapoznaj się z ofertą. Jeśli zakupisz nieodpowiednie buty, musisz wiedzieć, że uciążliwe odciski są w stanie popsuć Ci cały urlop i unieruchomić Cię na parę dni. Miej świadomość, że główną przyczyną odcisków są właśnie nieodpowiednie buty.

Dobry śpiwór – to podstawa!


Kolejną szalenie ważną rzeczą jest kupno solidnego śpiwora. Istnieją rozmaite typy śpiworów. W sklepach znajdziemy śpiwory (dodaj serwis do stron zaufanych) puchowe, syntetyczne oraz śpiwory puchowo-syntetyczne.
Śpiwory puchowe są świetną ofertą dla osób, które nie obawiają się porządnej zimy. Fantastycznie sprawdzają się w różnych warunkach, przede wszystkim podczas ciężkiej zimy. Ten rodzaj śpiwora jest najczęściej wybierany na wyprawy wysokogórskie. Kolejnym typem są śpiwory syntetyczne. Posiadają niską wagę i niewielką objętość. Te śpiwory są idealne na lato i wiosnę. Z kolei świetną izolację przed zimnem i wilgocią stanowi ocieplenie syntetyczne i naturalny puch gęsi, które znajdziemy w śpiworach puchowo-syntetycznych. Ocieplenie syntetyczne znajduje się po zewnętrznej stronie i genialnie chroni przed wilgocią. Dzięki temu, puch jest w nienaruszonym stanie i zachowuje swoje właściwości izolacyjne.


W jaki sposób odkryć znakomity śpiwór?

wyprawa w góry
Napisał: sunriseOdyssey
Na podstawie: http://www.flickr.com
Na rynku jest sporo firm, które produkują dobre jakościowo produkty. By poznać właściwości takiego dobrego śpiwora wystarczy, iż sprawdzisz skład produktu, który pochodzi od znanego producenta. Możesz wspomóc się Internetem, wpisując przykładowo "śpiwory małachowski". Opis, który znajdziesz na stronie producenta, potraktuj jako przykład śpiworu "szytego na miarę", który Cię nigdy nie zawiedzie.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-08-07 07:42:00
Tagi: Lato, wycieczki, wakacje, buty, produkt