Druk wodny jako współczesna technika nakładania wzorów

Hydrografiką określamy procedurę naniesienia obrazu na rozmaitego gatunku nawierzchnie. Może to być plastik, wyroby ceramiczne, drzewo, lub szkło. Dzięki owej metodzie można przenieść obraz na obszary płaskie, również te o nietypowym zarysie.
Sam przebieg nie jest prostym zanurzaniem fragmentu w wodzie, potrzebuje wiedzy i wprawy. Naniesiony na powierzchnię druk wodny jest przykrywany lakierem, dzięki czemu powłoka jest wyjątkowo odporna na dużą temperaturę i okoliczności atmosferyczne. Hydrografika, to współczesna technologia nanoszenia deseni na fragmenty trójwymiarowe przy wykorzystaniu wody. Na jej przestrzeni kładzie się szablon a później zanurza fragment po czym występuje trwałe połączenie grafiki z obiektem. Elementy utworzone tą metodą zachowują cechy lakieru samochodowego, co czyni je odpornymi na zarysowania.

Hydrografika to nowoczesna procedura zdobienia do pełnienia której potrzebne są odpowiednie narzędzia.

Czy posiadasz pytania odnośnie do omawianej kwestii? Jeśli tak, to wejdź tu i poznaj informacje na to zagadnienie - na pewno okażą się one niesamowicie ciekawe.

Wanna do hydrografiki, folia, aktywator, również wyjątkowa przemysłowa zmywarka, to niezbędne rzeczy do czynienia tej grafiki. Jednym z wyjątkowo istotnych kroków, którego nie można zignorować, jest odtłuszczanie przestrzeni i jej zmatowienie. Co więcej, trzeba pomalować ją podkładem, zaś po nałożeniu szablonu nałożyć bezbarwny lakier, jaki ochroni naniesiony transferowy druk wodny i zabezpieczy go przed zniszczeniem. Hydrografika ma zastosowanie w wielu obszarach.
druk wodny
Napisał: The Peoples Prodigy: BOYCOTT 'The Weight of Blood'
Na podstawie: http://www.flickr.com
Druk wodny idealnie dekoruje jakikolwiek rodzaj powierzchni.

Ciekawy wpis? Miło nam to słyszeć. Od razu gorąco zapraszamy na (https://malafabryczka.pl/kategoria/zabawki-edukacyjne-dla-niemowlat-handmade/222) naszą następną witrynę, na której przeczytasz masę ekstra opisów.

Świetnie nada się do ozdoby różnych dodatków w domu, również samochodów. Na stronie firmy WaterDesign więcej o tym jak zacząć stosować hydrografikę.Dostępne są nawet najbardziej dziwaczne wzorki, dobór jest zależny od indywidualnych wymogów. Hydrografika nadzwyczaj trwale i profesjonalnie przeprowadzona zapewnia bezkonkurencyjną jakość. Metoda ta jest najczęściej stosowana do części samochodowych, motocyklowych a również gniazdka elektryczne, okucia meblowe, grzejniki, maski spawalnicze, kaski, listwy wykończeniowe, również wiele innych. Nawierzchnia może być pełna połysku, albo matowa w zależności od wyborów. Lakierowanie i szlifowanie fragmentów przy użyciu najwyższej jakości past, zapewnia dużą jakość
.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-08-07 07:42:14
Tagi: technologia, grafika, zdobienie, polerowanie