Myślisz o cudownych wakacjach? Wspaniałe wakacje są w zasięgu twoich możliwości. Zobacz, gdzie warto się wybrać

Kto z nas nie śni o niezapomnianych wakacjach? Kiedy siedzimy w pracy zwykły stresujący dzień pragniemy,by w ogóle gdzieś się wybrać, nieistotne gdzie, jedynie pragniemy się gdziekolwiek udać. Inaczej zaś, kiedy mamy opcję zaplanowania wyprawy, wówczas staramy się dokonywać jak najdoskonalszego wyboru. A miejsc mamy bezsprzecznie mnóstwo, są one znacznie lepsze i bardziej interesujące. Nie należy już się ograniczać, ponieważ czekają na nas ciepłe państwa jak Dominikana czy Tajlandia.

Napisał: J. Triepke
Na podstawie: http://www.flickr.com
Wyspa Dominikana to jedna z najładniejszych wysp leżąca na archipelagu Wielkich Antyli. Od północy jest otoczona Oceanem Atlantyckim, zaś od południa Morzem Karaibskim. Wyspa bez wątpienia dzieli się pomiędzy dwa kraje , wschód to Republika Dominikany, z kolei uboższy zachód to Republika Haiti. Strefa centralna wyspy jest pokryta górami, jednocześnie porośnięta jest egzotycznymi lasami.Jest doskonała do pieszych wycieczek czy wspinaczki górskiej. Na wybrzeżu karaibskim i atlantyckim panują idealne warunki do uprawiania sportów i wylegiwania się na piaszczystej, pięknej, czystej plaży. Dominikanę odkrył Krzysztof Kolumb i już wówczas określił wyspę jako raj na ziemi. Jego rację widać gołym okiem. Pomimo, że jest tu wspaniale, to tubylcy Dominikany są bardzo mili i przyjaźni.Najczęściej radośnie pomagają. Wakacje Dominikana to naprawdę doskonały wybór. Tak samo możemy rzec o wakacjach w Tajlandii, np. link do witryny. Tajlandia (świetna strona) to jeden z najchętniej zwiedzanych krajów Azji. Jest to niezwykle modny cel letnich podróży, ale także wypadów trampingowych, a nawet podróży poślubnych.

Wycieczki na Białoruś
Na podstawie: www.oliviaforever.pl
Od wielu lat ciągle przyciąga tłumy turystów z całej ziemi. W Tajlandii odnaleźć można wiele słońca i wiele tropikalnych doświadczeń. Tajlandia ma bardzo dużo do zaoferowania turystom. Przede wszystkim jest to piękna i warta poznania kultura, wspaniali, niezawodni i uśmiechnięci ludzie, walory turystyczne i aura, o jakiej w naszym kraju możemy tylko pomarzyć. chciałbyś odwiedzić raj? Tajlandia jest w zasięgu ręki, szukaj last minute tajlandia.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-08-07 07:41:37
Tagi: podróż, słońce, warunki, raj