Nie wiesz, w jaki sposób spędzić walentynki? W tym roku zaskocz swoją drugą połowę czymś wyjątkowym. Jeśli trochę się postarasz, to nawet na pozór zwykła kolacja walentynkowa może stać się niezwykłym wydarzeniem.

Walentynki to bardzo przyjemne święto. W Polsce celebrowane jest ono coraz powszechniej. Od niedawna zaczęło obejmować nie tylko zakochanych par, ale także dobrych znajomych oraz najbliższych. Tego dnia Czternastego lutego ludzie starają się wyrazić swoją miłość. Zakochani z jeszcze większym zaangażowaniem starają się uczynić ten dzień niezapomnianym. Czasem nie mają jednak pomysłu. A walentynki tuż tuż…

Kłódki zakochanych par
Napisał: Henrik Mayor
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jeśli znalazłeś się w takiej sytuacji, to przestań się zamartwiać i rusz głową! Uwierz, że nie trzeba kupować biletów na samolot do Wenecji, ani organizować romantycznego skoku na bungee. Przecież twoja druga połówka też cię kocha i dla niej najważniejsza będzie twoja obecność oraz kreatywność. Dlatego nie potrzebujesz dużej sumy pieniędzy. wystarczy, że jej pokażesz, że ci na niej zależy. Jeśli trochę się wysilisz, to nawet niepozorna kolacja walentynkowa może zostać przez was na długo zapamiętana. A oto kilka pomysłów, jak taką kolację zorganizować (doczytaj tutaj).

Zakochani na molo
Napisał: regan76
Na podstawie: http://www.flickr.com
Na pewno byłoby dobrze, gdyby tego wieczoru na stole pojawiła się przynajmniej jedna przygotowana przez ciebie potrawa. Wiadomo, że nie każdy jest w stanie poszczycić się zmysłem kulinarnym, ale musisz wiedzieć, że dla twojej drugiej połówki, to nie będzie w tym momencie miało znaczenia. Jeżeli czujesz się w przy garnkach niekomfortowo, a mimo to postanowisz ugotować coś specjalnie dla niej, to tym duży plus dla ciebie. Pamiętaj, że to nie musi być coś wytwornego. Ostatecznie możesz zrobić nawet jakiś deser. Pamiętaj jedynie, że musisz włożyć w to serce. Podczas walentynkowej kolacji istotnym składnikiem jest też przyjemny nastrój. Postaraj się więc o gustowne ozdoby walentynkowe (dowiedz się więcej). W pomieszczeniu ustaw też świece i włącz ładną muzykę. Ale nie przesadź. Kupując świece i ozdoby walentynkowe pamiętaj o umiarze, muzyka zaś powinna lecieć tylko w tle. Nie może utrudniać wam osobistej rozmowy.

Trzecim i ostatnim warunkiem niezapomnianej kolacji jest prezent. Najlepiej przygotuj coś samodzielnie. Zaskocz ją np. własnoręcznie napisanym listem miłosnym i schowaj go w Kinder niespodziance. Jeśli potrafisz grac na jakimś instrumencie, to nagraj na płytę waszą ulubioną piosenkę. Pozbieraj wspólne zdjęcia i ułóż je w jakiś ciekawy kolaż. Możesz też zrobić kalendarz z wybranymi fotografiami. Kup farby do ubrań i pomaluj dla niej koszulkę. W podobny sposób możesz ozdobić też drewnianą szkatułkę lub kubek. Na pewno, dasz sobie radę.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-08-07 07:42:43
Tagi: miłość, Walentynki, prezent, świece, nastrój

Kategorie

Archiwa miesięczne

Wysoko oceniane

Filmy

Archiwa miesięczne