Ekskluzywny hotel z kompleksem konferencyjnym - Rzeszów

Hotel Rzeszów to wyjątkowe miejsce, dogodne położenie, inspirująca architektura oraz czysta elegancja wraz z nowoczesną technologią. Hotel Rzeszów proponuje nie tylko doskonałe zakwaterowanie, ale też dobrze zorganizowane zaplecze konferencyjne. Zapewnia kompleksowe usługi - możliwości organizacji szkoleń czy spotkań biznesowych bez konieczności opuszczania hotelu.
Spotkanie, zebranie
Napisał: http://www.sxc.hu
Na podstawie: http://www.sxc.hu
Hotel Rzeszów usytuowany jest w Rzeszowie przy autostradzie międzynarodowej i obwodnicy. Hotel posiada szybkie połączenie z centrum miasta. Położenie hotelu umożliwia wygodne planowanie dalszych wypadów turystycznych do Krosna, Krakowa rolki (link tu...) Zakopanego. Obiekt położony jest wśród zieleni, co gwarantuje Gościom indywidualnym, biznesowym czy grupom turystycznym, wypoczynek w spokoju, z dala od ulicznego zgiełku, o każdej porze roku.Hotel Rzeszów zapewnia miłą, profesjonalną obsługę oraz wygodę i przyjazną atmosferę.

W ofercie dostępne są pokoje 1, 2, 3 lub 4 osobowe. Pokoiki w hotelu są przestronne i jasne. Każdy z pokoi posiada nowoczesną łazienkę, TV jakości HD wraz z dostępem do różnorakich kanałów, internet bezprzewodowy oraz minibar.

Niektóre z pokoi posiadają balkoniki lub tarasy, z których roztacza się wspaniały widok na park. Przestronna winda ułatwia poruszanie się pomiędzy piętrami. Hotel posiada własny monitorowany parking. Recepcja jest całodobowa. Hotel przyjmuje płatności w formie gotówkowej, karty płatnicze jak i przelewy bankowe.

W hotelu jest 5 sal o różnorodnej wielkości - wszystkie w nowoczesnej i schludnej stylizacji, doskonale dostosowane do prowadzenia szkolenia rolki (w serwisie) spotkań biznesowych - zobacz tu. W tych klimatyzowanych, wielofunkcyjnych salach można przeprowadzić zarówno kilkusetosobowe kongresy jak i mniejsze szkolenia czy też kameralne spotkania. Wszystkie sale mieszczące się w hotelu są wyposażone w profesjonalny sprzęt multimedialny - niezbędny do przeprowadzenia spotkań biznesowych.Konferencja
Napisał: icannphotos
Na podstawie: http://www.flickr.com
Sala konferencyjna w Rzeszowie to wspaniałe miejsce, gdzie można przeprowadzić różnorodne szkolenia biznesowe. Zarówno wyposażenie wnętrz, jak i elegancka stylistyka sal, pozytywnie nastrajają każdego uczestnika. Uroczyste zgromadzenie lub kongres utrzymane jest zatem w przyjaznej i jednocześnie profesjonalnej aurze. Łączna powierzchnia pomieszczeń to 600m2, przeznaczona dla 600 osób. Istnieje możliwość zarówno łączenia, jak i rozdzielania sal. Dla uczestników zebrań udostępniamy duży hol oraz taras, gdzie w przerwie szkolenia każdy może zaciągnąć świeżego powietrza.

Więcej na ten temat -

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-08-07 07:42:16
Tagi: hotel, Spotkania, sale, konferencje