Sklep harcerski zaopatrzy każdego gotowego na fajne przygody we wszystkie niezbędne wyposażenie by wypoczynek wśród natury należał do udanych.

Zahartowany harcerz jest gotowy na jakiekolwiek okazje. Potrafi zachować się też przede wszystkim krytycznym otoczeniu. Ma głowę z mnóstwem pomysłów, aby uporać się z każdym zamierzeniem.


W harcerstwie młodzi nabywają przydatnych zdolności, które oczywiście przydadzą im się w dalszym życiu. Rozwijają samodzielność, spostrzegawczość i zaradność. Podczas zlotów rozwijają refleks i sprawność fizyczną. Też wszczepia im się szczytne wartości, idee pomagania ludziom, poszanowania dla planety. Uczą się też komunikacji i otwartości w relacjach z ludźmi.

link do strony wgl
Napisał: BlackRockSolar
Na podstawie: http://www.flickr.com
Organizowane są zabawy gdzie jest zdrowa konkurencja czy współdziałania z innymi. Jest to też wspaniałe miejsce do zahartowania w terenie i usamodzielnienia. Koleżeństwo, edukacyjna rozrywka, wyzwania i przygoda - to nierozłączne elementy bycia skautem. By osiągać cele zuchowe otrzymujemy stopnie i sprawność, a także funkcje zespołowe plus nowe wyzwania - w myśl idei harcerskiej ciągle się doskonalimy by być lepszymi ludźmi, czynnymi obywatelami, by jeszcze odpowiedniej radzić sobie w życiu oraz by chodzić przez nie z towarzyszami, w atmosferze przygody oraz przyjaźni.


Zdolności organizacyjne w miejscu to sztuka przetrwania w też w ekstremalnych warunkach obszarowych i pogodowych. Ale posiadając koło siebie harcerza nie zginiesz. Pionier jest w pełnej gotowości na wszystkie okazje. To samo sklep harcerski jest przygotowany na wszystko. W nim można zaopatrzyć się we wszystkie potrzebne rzeczy, które pewnie przydadzą się w wszystkich możnościach - .

Sklep harcerski wyposaża pionierów od wielu lat. Można tam odnaleźć wszystko. Od kompletnego stroju w tym kurtki i buty po przeróżne akcesoria oraz jedzenie. Śpiwory, maty, namioty i plecaki. Można także kupować sprzęty biwakowe. Zapraszamy wszystkich, kto chcę doznać fantastyczną przygodę, a na pewno zdobędziesz wszystko, co będzie Tobie przydatne do fajnego wypoczynku.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-08-07 07:42:26
Tagi: sprawność, plecak, przetrwanie