W którym miejscu najdogodniej zorganizować szkolenie? Czy miejsce ma szansę mieć znaczne znaczenie? Czy powinniśmy się przejmować lokalizacją?

Posiadasz do zorganizowania szkolenie złączone z imprezą integracyjną? Poszukujesz najdogodniejszego miejsca, aby to planować? Potrzebujesz także noclegów, żeby uczestnicy szkolenia mieli szansę w określonym miejscu przenocować?


widoki z Wrocławia
Napisał: Alexander Johmann
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jeżeli tak, masz do wyboru naprawdę kilkanaście miejsc, więc problemem nie będzie za mała, lecz zbyt duża ilość miejsc do zagospodarowania. My mamy okazję zaproponować Wrocław, szkolenia w tym wspaniałym miejscu cieszą się bardzo dużą popularnością.

Organizacja imprez w Pałacu Brzezina w okolicy Wrocławia to świetny pomysł, aby zaplanować coś naprawdę
wyjątkowego. Wrocław jest miastem niezwykle znanym, wspaniale usytuowanym, cenionym przez turystów i inwestorów. Miasto oferuje wiele rozrywek, tak więc, kiedy zorganizujesz tu na przykład imprezę firmową możesz zostać zapewniony, że goście nie będą się nudzić. Dobrym planem jest zwiedzanie miasta, a wieczorem pójście na jakąś imprezę. Jeżeli organizujesz konferencję, to Wrocław także spełnia wszelkie wymagania. Sale konferencyjne w Pałacu Brzezina są naturalnie przygotowane dla różnych wydarzeń, większych i mniejszych.

Masz okazję wynająć ogromna salę, która pomieści bardzo dużo osób, jak i małą salkę, dla szkolenia bardziej kameralnego. Co ważne, baza noclegowa również stoi na wysokim poziomie. Możesz organizować noclegi (legnica noclegi) we Wrocławiu, ale także noclegi w Pałacu Brzezina. Okolice są ciekawe, dają wytchnienie od hałasów miasta, więc jak potrzebujesz większego znacznego, albo pragniesz zapewnić znaczniejszy komfort szkoleniowy dla uczestników, wybieraj noclegi poza miastem.


Katedra wrocławska
Napisał: Maciek Lulko
Na podstawie: http://www.flickr.com
Masz okazję też decydować się na opcję jeszcze bardziej ekscytującą, tak zwaną mieszaną, czyli noclegi w kilku miejscach. Jeśli tylko masz na to czas to uwierz, że chociaż organizacja jest znacznie bardziej zaawansowana, to jednak przynosi tocudowne rezultaty. Niby standardowa konferencja, szkolenie, a masz okazję wymyślić coś na kształt wycieczki objazdowej. Naturalnie, nie jest to jeszcze często stosowana u nas praktyka, bo w większości przypadków liczy się czas, ale jak tylko masz tego typu możliwość przekonaj się, jak to działa.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-08-07 07:41:54
Tagi: wycieczka, wydarzenia, eventy, rozrywki