Wygodne oraz trwałe łóżka hotelowe - zadbaj o wygodę swoich Klientów

Przepisy dotyczące wymiarów łóżek hotelowych powiadają o tym, że łóżka hotelowe jednoosobowe powinny mieć rozmiary przynajmniej 90x200cm, a łóżka dwuosobowe - 140x200cm. Niemniej to czy łóżko hotelowe będzie wygodne i komfortowe do spania zależy nie tylko od jego wysokości.

łóżka w hotelu
Napisał: bizmac
Na podstawie: http://www.flickr.com
Multum firm chce oszczędzić na kupowaniu łóżek hotelowych wybierając te najtańsze, niemniej jednak jeśli decydujemy się na takie rozwiązanie to musimy pamiętać o tym, iż może to wywołać niezadowolenie Klientów, co będzie wiązało się z tym, iż nie skorzystają już więcej z usług konkretnego hotelu (muzyka bez zaiksu - muzyka-bez-zaiks.pl). Przeważnie wypożyczamy pokój w hotelu jak jesteśmy na urlopie bądź wakacjach, w takich sytuacjach z pewnością większość dnia spędzamy za hotelem na zwiedzaniu oraz korzystaniu z miejscowych atrakcji. Po długim dokuczliwym dniu każdy z nas chce się przyzwoicie wyspać, więc kiedy trafiamy na niewygodne łóżka hotelowe na pewno nie jesteśmy tym zachwyceni. Powinno się więc zadbać o komfort oraz wygodę swoich Klientów, bowiem duża jakość podnosi prestiż. Łóżka do hotelu są co krok wykorzystywane przez różnorodnych Klientów, którzy przewijają się w hotelu, z tego względu muszą cechować się one dobrą konstrukcją oraz odpowiednią wytrzymałością, powinno się także zainwestować w rzetelne, wyśmienite oraz zarazem odpowiednio miękkie materace.

Interesuje Cię taka sprawa? Jeśli szukasz innych wiadomości, które również będą użyteczne, kliknij ten link oraz przeczytaj więcej w serwisie.
Wskazane jest także wykorzystywać materace nieznacznie grubsze, bo są one lepsze w stosowaniu, w szczególności przy takiej dużej intensywności. Wykazano, iż im wyższy standard hotelu tym materace są wyższe. Typowa grubość materaca używana w łóżkach hotelowych to blisko 16 do 18 centymetrów, w hotelach prestiżowych grubość ta wynosi nawet około 40 do 50 centymetrów. Pomimo, iż kupienie porządnego mebla do hotelu albo materaca jest dużo większym wydatkiem to z pewnością ta inwestycja nadzwyczaj Ci się opłaci, gdyż Klienci będą entuzjastycznie wracać do Twojego hotelu, wiedząc, iż zdołają tam liczyć na wygodny wypoczynek oraz łagodny sen.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2015-08-07 07:42:15
Tagi: urlop, materace, łóżka hotelowe, Łóżka do hotelu, pokój w hotelu, standard hotelu