Zostań szpiegiem na swoich warunkach

Kiedy patrzymy na filmy o dzielnym Jamesie Bondzie, to czasem przecieramy oczy ze zdumienia, bo czego ten człowiek nie ma. I nie chodzi tu jedynie o piękne kobiety, a o wszystkie gadżety, które otrzymuje. Nagle wychodzi na to, że długopis ma tysiąc wyciąganych ostrzy, którymi można okaleczyć parę, a zwykły samochód to pojazd lepszy niż bryka Batmana, do tego jeszcze fantastyczny zegarek szpiegowski, który robi filmyi pomoże określić położenie swoje i wroga i co tam jeszcze tylko sobie wymyślimy.

Kamera sportowa
Napisał: Robert Scoble
Na podstawie: http://www.flickr.com
W normalnym świecie też istnieją takie zabawki, chociaż są one bardziej życiowe i niektórych funkcji jeszcze nie mają. Dlaczego jeszcze? Bo to po prostu kwestia czasu. Obecnie możemy się zaopatrzyć w zegarek szpiegowski, który pozwala nagrać rozmowy, bo ma wbudowany dyktafon. Do tego możemy nim pocykać zdjęcia i kręcić filmiki. Także, jeśli chcemy poczuć się jak prawdziwy szpieg, to nie ma z tym żadnego kłopotu, bo każdy może sobie kupić taki zegarek. Co ważne powstały wersje dla kobiet i dla mężczyzn i w dodatku zegarki te prezentują się całkiem zwyczajnie. Może są trochę cięższe, ale to odczuwa jedynie osoba, która wkłada go na rękę.

Świetne kamery sportowe Dawniej po prostu mogliśmy kupić kamerę, a dziś można wybierać wśród tak dużej ilości kamer, że aż może zakręcić się w głowie w trakcie ich oglądania. Jeśli jesteśmy aktywnymi osobami to świetna będzie dla nas kamery sportowe. Nie trzeba jednak wydać wszystkich oszczędności życia. Oczywiście są kamery sportowe, które kosztują rzeczywiście sporo, ale są też takie, które nie są za drogie, a mimo to są w stanie zrobić rzeczywiście świetne filmiki.


Jeżeli więc zależy nam na tym, żeby posiadać filmiki ze swoich mniej albo bardziej czaderskich eskapad to powinniśmy odłożyć sobie środki na kamerę sportową. Posiada ona stabilizację obrazu, świetnie nagrywa dźwięk i posiada wiele ciekawych opcji, które doprowadzą do tego, że nie tylko będziemy mieli ekstra pamiątkę to jeszcze sam moment nagrywania będzie świetną zabawą.

Także dobrze kupić kamerę samochodową i zacząć swą przygodę z nagrywaniem filmików, czy to dla własnego użytku czy też po to, by podzielić się nimi ze znajomymi. Filmiki z kamer sportowych możemy świetnie obrobić, a bywa, że od razu z kamery można je przesłać do Internetu. Wszystko jest zależne od kamery w jaką zainwestowaliśmy.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-01-13 07:48:57
Tagi: kobieta, agent, bohater, filmik, szpieg