Bezpieczeństwo i zabawa na rodzinnych wakacjach

Każdego rodzica, prędzej czy później czeka wakacyjny wyjazd z dzieckiem. W związku z tym na ogół pojawia się obawa odnośnie podróży. Niepotrzebnie, pamiętając o zachowaniu zdrowego rozsądku i skrupulatnym pakowaniu, mamy szansę na wspaniały urlop dla najmłodszych i ich opiekunów.

Dobrym miejscem na urlop z dzieckiem jest polskie wybrzeże czyli plaże, lasy, jod i stosunkowo krótka droga. O czym powinniśmy pamiętać przed wyruszeniem z domu? Otóż najważniejszy jest fotelik. Wskazane jest więc rzetelnie podejść do tematu i po głębszym zastanowieniu się wyszukać odpowiedni model, który
Poznaj ofertę
Napisał: Jim Champion
Na podstawie: http://www.flickr.com
zagwarantuje maluchowi bezpieczeństwo. Głównie, powinniśmy zadbać aby foteliki samochodowe pochodziły od renomowanego producenta, spełniającego wszystkie wymogi oraz certyfikaty.Najbardziej odpowiednim miejscem w samochodzie do montowania fotelika jest środek tylnej kanapy, jeśli jest wyposażony w pas bezpieczeństwa umożliwiający jego zamontowanie (tutaj znajdziesz więcej).

O kremach z wysokim filtrem rodzicom zazwyczaj nie musimy przypominać. Dodatkowo nie zaszkodzi zakupić parasol przeciwsłoneczny, parawan czy namiot dla dzieci. Taki produkt gwarantuje nie tylko ochronę przed słońcem, ale sprawia wielką frajdę. Bo plaża to przede wszystkim wymarzona zabawa! Zwłaszcza polska plaża z delikatnym piaskiem, na którym maluchy mogą do woli się bawić.

Dobrze jest więc wziąć ze sobą plastikowe zabawki, takie jak traktory, koparki czy samochody, np. znanej polskiej firmy Wader. Firma od długiego czasu znajduje się w czołówce europejskich producentów zabawek z tworzywa sztucznego dla najmłodszych dzieci i jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych marek w branży dziecięcej. Sporo zabawek ma wiele elementów wprawianych w ruch, dzięki czemu zabawa nigdy nigdy dziecka nie znuży. Posiadają cudowne, żywe kolory i ciekawe projekty, nadają się zarówno do zabawy w domu, jak i na plaży. Zabawki Wader to proste, ale pomysłowe zabawki w podstawowych kształtach i kolorach, które towarzyszą maluchom w poznawaniu świata już od najmłodszych lat. Nie tylko dalekiego świata jakim jest Tajlandia czy Portugalia, lecz tego do którego najbliżej każdemu z nas – Polski.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-01-13 07:49:01
Tagi: kolory, model, certyfikaty