Jest wiele wspaniałych miejsc w Polsce na urządzenie konferencji, które można połączyć z cudownym wypoczynkiem

Jest szereg interesujących miejsc w Polsce na zorganizowanie konferencji służbowych czy też szkoleń dla różnorodnych instytucji czy organizacji. Mamy możliwość zorganizować sympozja w prawdziwym dworu czy też także w górach, by przyjemność złączyć z uczestniczeniem na szkoleniu czy konferencji.


Sale konferencyjne jest możliwość odnaleźć w zamkowych komnatach. Pałac Mierzęcin proponuje wygodne warunki na urządzenie zgromadzeń, szkoleń, a też jest to zachwycające miejsce na planowanie przyjęcia ślubnego czy też fascynujący relaks w spa i komfortowe apartamenty z panoramą na ładne ogrody. Jest tam również pływalnia, restauracja z smakowitą kuchnią czy >>> WELLDENT też bilard, a też piękne konie.

góry
Napisał: wisley
Na podstawie: http://www.flickr.com
To wspaniałe miejsce na urządzenie konferencji służbowych czy też różnych instytucji i zrzeszeń. Pałac dysponuje 6 wielozadaniowymi salami mogącymi ulokować do 430 osób. Pałac Mierzęcin posiada szereg sprzętów potrzebnych do zorganizowania sympozjów lub szkoleń np ma monitory, flipchart, a też http://rehafit.org/ nagłośnienie, kabinę do tłumaczeń jednoczesnych, mikrofony, rzutniki LCD, TV, magnetowidy, odtwarzacze DVD, rzutnik przeźroczy oraz rzutnik slajdów. A po wyczerpującym zgromadzeniu biznesowym mogą członkowie spotkania skorzystać z szerokiej oferty pałacu, w tym spa czy też restauracji. Również jest szereg fenomenalnych punktów oferujących sale konferencyjne w górach. Lądek Zdrój oferuje między innymi eleganckie warunki na zorganizowanie narad w cudownych górzystych regionach. Zamek na skale oferuje 5 sal na zorganizowanie sympozjów, szkoleń czy też spotkań integracyjnych w zamku czy w plenerze (pałac mierzęcin ).


Następnym wspaniałym punktem na sale konferencyjne w górach to Belvedere Resort & Spa z czterema gwiazdkami w Zakopanym, jaki oferuje 14 sal konferencyjnych, w tym jedną na 700 osób. Jest szereg wspaniałych punktów na urządzenie narad, które jest możliwość powiązać z wspaniałym wypoczynkiem - czytaj więcej.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-01-13 07:48:42
Tagi: mikrofony, bilard, komnaty