Udogodnienia w hotelach. Jak urozmaicić konferencję lub własny wyjazd?

Od pewnego momentu hotele są postrzegane jako kluczowe miejsca do organizowania konferencji, sympozjów, wyjazdów integracyjnych i innych wypadów tego typu, wspięły się na wyższy pułap świadczenia usług. Bardzo często pojawia się w nich spa, goście mogą o dowolnej porze korzystać z basenu i na przykład- uroczej degustacji w winiarni.


Dzięki tej modzie hotele, jakie kilka lat temu świeciły pustkami czy nawet podupadały, są teraz ładne i nowoczesne. Sale zmieniły swój charakter, obsługa spełnia wszystkie wymagania, kuchnia stała się bardziej wysmakowana i elastyczna w stosunku do potrzeb gości hotelowych.

widok na zamek w Poznaniu
Napisał: Kaja Kozłowska
Na podstawie: http://www.flickr.com
Hotele są wygodną bazą noclegową dla organizatorów i uczestników szkoleń lub konferencji, ponieważ idealnie wpisały się w oczekiwania jakie stawia się tego typu miejscom. Musi być tam sala w rodzaju auli albo mniejsze salki do skromniejszych spotkań, koniecznie z możliwością użycia WiFi, projektoremlub tablicą multimedialną, hotelowa kuchnia serwująca bogaty catering na miejscu, wszystkich gości podczas przerwy kawowej, a wieczorem relaks w kompleksie spa albo degustacja whisky. Tak długo, jak organizatorzy imprez albo sympozjów nie będą mieć innych pomysłów, do tego momentu hotele będą cieszyły się zainteresowaniem. A jeśli jednak nie hotele Poznań to miasto, jakie ma sporo ośrodków czy biurowców, które też posiadają mocne zaplecze konferencyjne. Zda tutaj egzamin też centrum kongresowe.

Ogólnie na Warmii jest ogromna konkurencja jeżeli chodzi o hotele - pozostałe wiadomości - Poznań nie jest wyjątkowym miastem w okolicy, który liczy ich blisko pięćdziesiąt. W urokliwej krainie lasów i jezior znajduje się ich całkiem sporo, bo ich managerowie chcą zdobyć nie tylko klienta biznesowego, ale przede wszystkim tych klientów, którzy w te rejony zawitali rekreacyjnie. Hotele te są otwarte dla turystów przez okrągły rok i najczęściej rezerwacji noclegu możemy dokonać przez internet.


Hotele ostatnio wprowadziły wiele ułatwień dla swoich gości, na przykład darmowe odwołanie rezerwacji lub przesunięcie godzin doby hotelowej czy też godzin podania posiłku. Bywa, że hotele (https://coraltravel.pl/Bulgaria/Burgas/hotel/VICTORIA-PALACE/10401/40-2713-24FF.html) bezpłatnie podają śniadanie do pokoju, część hoteli akceptuje też pobyt gości ze zwierzętami.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-04-09 08:05:21
Tagi: pokój, SPA, hotele, nocleg, restauracja, bankiet, goście