Już niebawem wakacje, czyli jakiego rodzaju egzotyczne miejsce wybrać na wakacyjny wypoczynek

W niedługim czasie czeka nas okres wakacyjnych wyjazdów. Ogrom zainteresowanych już obecnie myśli nad tym, gdzie je spędzić. Wśród ofert polskich biur podróży coraz większą popularnością cieszą się urlopy w odległych, niezwykle miejscach op zupełnie odmiennych kulturach.Na wczasy w innych krajach Polacy wyjeżdżają mimo wszystko chętnie.

emiraty arabskie
Napisał: Costantino Beretta
Na podstawie: http://www.flickr.com
Oprócz tak popularnych kierunków jak Włochy, Grecja, czy Egipt coraz potężniejszą popularnością cieszą wśród klientów biur podróży wakacje w dalekich, naprawdę bardzo dla nas egzotycznych miejscach. Nic więc skomplikowane, że oferta egzotyka last minute to oferta - kliknij tutaj napotykana coraz częściej. Egzotyka last minut to oferta nieprawdopodobnie atrakcyjna, możemy jechać nie tylko na Karaiby, czy na Bali, ale możemy również nastawić się na wczasy Abu Dhabi.

Nie czekaj - jeśli masz ochotę przeglądnąć dalsze wiadomości na ów niezwykle interesujący temat, to kliknij w link poniżej i przejdź do nowego wpisu.

Wczasy Abu Dhabi to mimo wszystko oferta nieprawdopodobnie egzotyczna dla naszych turystów - sprawdź informacje. Abu Dhabi to stolica Zjednoczonych Emiratów Arabskich, a więc kraju, który nieprawdopodobnie mocno różni się tradycjami i kulturą od krajów znajdujących się na terenie Europy. Jakie możliwości czekają na zafascynowanych, którzy zdecydują się na wyjazd do kraju tak daleko położonego od Polski i na dodatek, mocno się od Polski różniącego? Abu Dhabi jest miastem niezwykle młodym, jego historia liczy tak naprawdę troszkę ponad pięćdziesiąt lat. Jest to tak naprawdę miasto bardzo przyjazne, także dla turystów pochodzących z Europy. Jednym z najpiękniejszych obiektów budowlanych w stolicy Zjednoczonych Emiratów Arabskich jest Wielki Meczet Szejka Zayeda bin Sultana Al Nahyana. Został zbudowany nad wodami Zatoki Perskiej, sporą uwagę przyciągają jego cztery, potężne na sto siedem metrów cztery minarety. Ta potężna świątyni została zbudowana z polecenia szejka Zayeda, stąd nazwa meczetu. Inicjator powstania meczetu nie doczekał ukończenia budowy.Zmarł w roku 2004, a więc na trzy lata przed zakończeniem budowy. Meczet wybudowano łącząc styl mogolski ze stylem mauretańskim. Meczet możemy zobaczyć, ale pod warunkiem, że założymy nie naruszający godności tego miejsca strój. Jako miejsce odpoczynku turyści w naprawdę dużym stopniu planują wypoczynek taki jak plażę Saadiyat Island ,która jest pokryta wspaniałym piaskiem,.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-05-17 08:06:48
Tagi: urlop, turystyka, wczasy, oferta