Czy najlepiej zarezerwować letni urlop first minute?

W okresie jesieni i zimy z żałością oczekujemy na wiosnę i lato. Długie, słoneczne dni powodują, że mamy więcej energii do życia nawet po pełnym obowiązków dniu i z miłą chęcią planujemy jak spędzić wolny czas poza domem. Aczkolwiek za oknem jest nieustannie chłodno, szaro i smutno jest to znakomity czas na obmyślenie letniego urlopu. Dlaczego akurat teraz?


eccoholiday. biuro podróży
Buking urlopu w pięknym miejscu, ze znacznym marginesem czasowym, ma multum korzyści. Biura podróży rywalizują w pomysłach na wakacje (zobacz również gruzja z polskim przewodnikiem) first minute w biurze Eccoholiday. Do wcześniejszego wykupu prowokują też promocje, które w standardowej ofercie są ekstra płatne, np.: ubezpieczenie czy gwarancja niezmienności ceny. Same koszty wczasów też może podlegać promocji. W takim wypadku jednak obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”, ponieważ ilość ofert wczasów w promocji może być ograniczona niewielką ilością, bądź bardzo krótkim terminem na rezerwację.

Dlaczego akurat first minute?
Poza wieloma promocjami cenowymi, na korzyść wakacji first minute istnieje więcej pozytywnych aspektów.

Zainteresowała Cię opisywana tematyka? Jeżeli tak, to dodatkowo zobacz link na witrynie, która również publikuje tego rodzaju posty. To na pewno zwróci Twoją uwagę!

Planując urlop z wyprzedzeniem możemy wybrać sobie w pracy dogodny termin bez wielkiej rywalizacji z koleżeństwem z pracy, którzy jeszcze nie mają pomysłu na nadchodzące wakacje. W dodatku, jeśli nie dysponujemy wolną sumą niezbędną do opłacenia wymarzonej oferty wakacyjnej, możemy zapłacić za nią w ratach. Taka opcja płatności jest bardzo wygodna wśród klientów biur podróży. Pieniądze przekazuje się w ratach o dowolnej wielkości. Data w której ostatnia transza musi wpłynąć na konto ustalany jest z góry i odnotowywany w umowie.
wakacje, wczasy
Na podstawie: http://www.eccoholiday.com/

Nie należy zapominać o najważniejszej zalecie wcześniejszej rezerwacji urlopu, czyli o szerokim wyborze ofert. Gdy zima zamieni się w wiosnę, a temperatury za oknem zaczną regularnie rosnąć, do biur podróży zawitają nieprzebrane tłumy klientów. Spóźnialscy, którzy nie pomyśleli o wcześniejszej rezerwacji, będą musieli zadowolić się tym co pozostało .

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-05-25 08:09:45
Tagi: urlop, wakacje, Biura podróży