Dokąd dobrze jest wybrać się na długi weekend ?

Rozpoczęcie każdego roku, dla wielu z nas, to czas planowania i wdrażania w życie zupełnie nowych postanowień. Wszystko to robimy po to, by nie poddawać się przyzwyczajeniom, pielęgnować zdrowie, albo wzbogacać się o nowe doświadczenia. Dla częścibędzie to zmiana diety, dla innych systematyka w uprawianiu ulubionego sportu, a dla jeszcze innych nowa pasja. Warto testować nowych rzeczy – jeśli okażą się one inne i mniej ciekawe niż zakładaliśmy, zawsze przecież można wrócić do starych przyzwyczajeń.

Zmiany i postanowienia noworoczne mogą również dotyczyć sposobu spędzania długich weekendów i urlopów. Wyjazdy stają się coraz bardziej przystępne, a oferty wakacyjne są coraz bogatsze. Zamiast wzdychać do pięknych krajobrazów w gazetach warto napisać swój własny plan odpoczynku - zwłaszcza jeśli kolejne deszczowe wakacje nad polskim morzem, czy długi majowy weekend na kempingu nie wywołują już ekscytacji i uciechy z wyczekiwania na nadchodzącą podróż.

plan turystyczny będzie wymagał odpowiedniego budżetu. Lecz i na to jest recepta. Zamiast jednorazowo pozbywać się sporej gotówki z miesięcznego budżetu, można gromadzić regularnie, każdego miesiąca małe sumy. Z pełną systematycznością i zaangażowaniem z całą pewnością potrzebna kwota znajdzie się na koncie do czasu realizacji wyśnionego urlopu.

Dokąd na wakacje?
budynki w Madrycie
Napisał: Olga Khomitsevich
Na podstawie: http://www.flickr.com
To zależy od upodobań. Są osoby, które najbardziejlubią opalać się na malowniczej plaży oraz pływać w lazurowej toni oceanu. Dla nich doskonałym kierunkiem mogą być przepiękne wyspy kanaryjskie. Inni tymczasem zwiedzać. Na szczęście wśród ofert urlopowych jest okazały wybór dla każdego. Dla osób pragnących wzbogacić się kulturalnie możemy polecić wakacje w Europie i Azji. Europa ma naprawdę dużo do zaoferowania. Na początek warto skierować uwagę na mniej kosztowne oferty, które z pewnością wzbudzą w każdym ducha podróżnika, na przykład: Czarnogóra www.rego-bis.pl/nasze-kierunki-czarnogora,8.html z cudowną wyspą Św. Stefana, Rumunia, Krym, Mołdawia, lub mało znane wyspy na których można kameralnie zrelaksować się i zapomnieć o pracy i obowiązkach. Na dodatek, aby znaleźć taką wyspę nie trzeba lecieć na drugi koniec świata. Mniej znane zwiedzającym, a niezwykle urokliwe są także wyspy Morza Bałtyckiego, np. Bornholm, Rugia, Olandia, Gotlandia, czy Uznam.


Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-05-25 08:09:40
Tagi: urlop, wakacje, postanowienia