Obywatelu, przesiądź się na rower!

W wielu krajowych miastach pojawiły się dostępne dla wszystkich rowery miejskie. Można zauważyć, że od niedawna Polacy zaczęli przejmować zachodnie, korzystne dla zdrowia style bycia. To długo wyczekiwane zjawisko i trzeba być szczęśliwym, że władze licznych miast zarządziły, by ułatwiać dążenia do prawidłowych przyzwyczajeń.
Nie musimy raczej punktować zalet przejażdżek na rowerze, ale w tym wpisie uczynimy to, by przekonać sceptyków. Nie czarujmy się, samochód dla osób, które przebywają w zakorkowanej metropolii, to kiepski pomysł. Nieustanne czekanie w korkach, ciągle wzrastające ceny za litr paliwa – to proza życia zmotoryzowanych. Oprócz tego jeżdżenie wszędzie autem to jedna z przyczyn plagi otyłości. Rower jest lekiem na wszystkie te kłopoty. Jadąc na dwóch kółkach nie zdarzy ci się czekanie w korkach.
Napisał: sfllaw
Koszt eksploatacji roweru jest żaden. No i, co fundamentalne, pedałowanie to znakomita aktywność fizyczna, która ułatwia utrzymanie dobrej sylwetki. Jeżeli nie posiadasz prywatnego roweru, wypróbuj tanie rowery miejskie, dzierżawione za niewielką opłatą.W punktach handlowych internetowych i stacjonarnych można znaleźć dużo marek pojazdów. Najciekawsza jest firma Kross, które wytwarza rozległy wachlarz modeli – każdy zamówi coś dla siebie. Miejcie na uwadze, drodzy internauci, że na rowerach nie można oszczędzać. Marnej jakości modele są najczęściej niedrogie i można mieć gwarancję, że rozlecą się po roku czy dwóch używania. Dobrze wykonany rower to podstawa!

Porządny pojazd to nie wszystko, konieczna jeszcze jest właściwa odzież rowerowa. Wielu osobom taki specjalny strój może się wydawać zbędną fanaberią. Każdy, kto chociaż raz wdzieje taki komplet, poczuje różnicę i już nigdyw przyszłości nie uda się na trasę w normalnych ubiorze. Porządna odzież rowerowa jest zaprojektowana tak, by gwarantować jak największy komfort jadącemu, nie krępując jego ruchów i zapewniając dobrą temperaturę ciała.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-05-25 08:09:31
Tagi: rower, rowery, paliwo, benzyna, podróżowanie, aktywność, pojazd