Szybki rozwój sektora horeca na rodzimym rynku. Zyskowna pozycja hoteli.

Współcześnie hotele to miejsca, w których nie tylko możemy się przespać i coś zjeść. W ostatnich latach hotele prężnie przejęły również organizację i obsługę konferencji, organizację imprez firmowych albo przyjęć weselnych, warsztatów kulinarnych lub wynajem pomieszczeń szkoleniowych. Bardzo często hotele wydzielają ogólnodostępny basen lub własną winiarnię. Ich właściciele czerpią inspiracje z wzorców światowych czy też z targów branży horeca.

półka z ręcznikami
Na podstawie: http://www.flickr.com
Odbywające się kilka razy w roku targi branży hotelarskiej, restauracyjnej i cateringowej, przyciągają wielu biznesmenów i zainteresowanych. Targi tego typu są to cenione, biznesowe spotkania, na których prezentuje się na przykład produkty (ręczniki hotelowe, zastawa, pościel) i usługi a także najnowsze rozwiązania przeznaczone dla miejsc o różnym poziomie - ręczniki hotelowe. Ale nie tylko pałac lasotów (http://www.mojekonferencje.pl/warszawa/palac-lasotow) poszukują partnerów biznesowych czy kupują konieczne przedmioty, lecz również sporo pozostałych ważnych zawodników z sektora horeca. Punkty gastronomiczne można spotkać wszędzie – na festiwalach muzycznych, wystawach i w górach. Duże targi sektora hotelarskiego i gastronomicznego pokazują, jak ogromna to działalność. Targi stwarzają możliwość pokazania oferty szerokiemu gronu ludzi z branży, ale szczególnie doceniana jest sprzedaż produktów po cenach hurtowych. Bardzo często w programie tego typu targów znajduje się sporo warsztatów, konferencji i innych spotkań, dzięki którym można nie tylko uzyskać cenną wiedzę, lecz także zwiększyć kwalifikacje.łazienka hotelowa
Napisał: Porto Bay Hotels & Resorts
Na podstawie: http://www.flickr.com
Omawiane są nowe produkty, w ostatnim czasie szczególnie duży nacisk kładzie się na hotelowe restauracje i spełnianie wymagań klientów, na przykład dietetycznych posiłków czy rozszerzenia menu dań wegańskich - Duża ilość hurtowników zbiera wówczas zapotrzebowanie na wyposażenie z personalizacją – ręczniki hotelowe, obrusy albo pościel – z drukowanym znakiem albo w określonej kombinacji kolorystycznej. Branża „horeca” w Polsce z pewnością działa dynamicznie i przynosi duże profity.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-06-07 13:29:08
Tagi: hotel, pościel, cena

Kategorie

Archiwa miesięczne

Wysoko oceniane

Filmy

Archiwa miesięczne