Jedziesz w góry z maluszkiem? Spakuj odpowiednie rzeczy, by niczego nie brakło w czasie podróży

Każdy wyjazd z małym dzieckiem wiąże się z obawą czy sobie poradzimy. W szczególności obawiają się młodzi rodzice, dla których każde doświadczenie jest nowe, ponieważ to dopiero ich pierwsze dziecko oraz w zasadzie niewiele jeszcze wiedzą.

Nie bój się – nawet z najmłodszym maluszkiem można jechać, również w góry, najistotniejsze to właściwie się przygotować.
wspinaczka skalna
Napisał: sunriseOdyssey
Na podstawie: http://www.flickr.com
O ile jadąc sam na sam z partnerem starczyło, iż odwiedziliście sklep rock pillars oraz nabyliście komfortowe buty do wspinaczek (rock pillars), o tyle teraz przygotowań będzie więcej. Jednakże nie przerażaj się, nie będzie tak źle, powinieneś jedynie orientować się, co ze sobą zabrać. Na pierwszym miejscu znajdują się dziecięce wózki turystyczne, jakie są znacznie wytrzymalsze aniżeli zwykłe wózki do miasta. Mają także większe, gumowe opony, jakie pozwalają jeździć nim nawet po kamieniach - tutaj przykład. Maluch będzie smacznie spać, a ty będziesz przemierzać kolejne krajobrazowe trasy, ciesząc się świeżym powietrzem oraz niezwykłym klimatem gór. Poza wózkiem wymagane będzie także turystyczne łóżeczko, w jakim twój bobas będzie spać. Normalne łóżko nie jest właściwe dla takiego malucha, a nie każdy hotel posiada łóżeczka dla najmłodszych. Nadmienione łóżeczko turystyczne nie jest kosztowne oraz jest niezwykle lekkie, dlatego nie będzie poważnym obciążeniem twojego bagażu, ale co prawda będziesz mógł je wziąć wyłącznie wówczas, gdy podejmiesz decyzję o podróży swoim samochodem. Zresztą podróżowanie autobusami czy pociągami z malcami jest nazbyt uciążliwe, toteż nie powinieneś nawet brać niniejszej możliwości pod uwagę.Nie zapominaj także o cieplejszych ubrankach i przeciwdeszczowej kurtce, bowiem w górach pogoda jest niezmiernie zmienna. Powinieneś wziąć również czapkę i szalik, malec nie może przemarzać, a także w lecie przytrafiają się niższe temperatury. Niezbędne są także butelki, smoczki oraz ulubione zabawki twej pociechy oraz zapas pieluch czy używane na co dzień kosmetyki.

Jeżeli chcesz uzyskać bardziej dokładne informacje na omawiany tutaj temat, to przeczytaj szczegóły (https://www.apetytnaswiat.pl/kierunek/jordania/), które najnormalniej w świecie Cię pochłoną.

Wakacje w górach z malcem będą przepięknym przeżyciem. Już dziś rozpocznijcie planować urlop, a na pewno wrócicie szczęśliwi oraz każdego roku będziecie z tęsknotą oczekiwać na następny wyjazd, ponieważ nie ma to jak wspólne, rodzinne spędzanie czasu.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-06-08 08:09:57
Tagi: podróż, urlop, aura