W jakim miejscu zaparkować samochód przed wylotem w daleką drogę – przedstawiamy kilka cennych rad

Przed odlotem w długą drogę, warto zastanowić się jakim środkiem transportu dojechać na lotnisko. Istnieje kilka różnorodnych możliwości. Mamy możliwość dostać się do portu lotniczego miejskim autobusem, specjalnym autokarem lub na przykład własnym autem.


Ale mając zamiar zostawić samochód przed lotniskiem powinieneś oczekiwać licznych różnych komplikacji. Poniżej prezentujemy parę cennych rad, które z pewnością ułatwią ci zadecydowanie, co począć z własnym samochodem wyjeżdżając na wakacje.

samochody na parkingu
Napisał: fuyuki-method
Na podstawie: http://www.flickr.com
Martwienie się, co zrobić ze swoim samochodem przed wylotem w daleką drogę jest chyba ostatnią sprawą, jaką życzylibyśmy sobie robić przed wyjazdem na wakacje. Mamy tak dużo rzeczy, które jesteśmy zmuszeni załatwić: spakować bagaże, przeanalizować plan wyprawy, dokupić potrzebne rzeczy, kremy, itp.

Gdy wyjeżdżasz w długą podróż samolotem i zastanawiasz się, co począć ze swoim autem po przyjeździe na lotnisko oraz przed odlotem, warto przemyśleć pomysł zostawienia samochodu w takim miejscu, jak parking przy lotnisku - witryna www. Większość wielkich aglomeracji przy których funkcjonują lotniska|porty lotnicze, jak przykładowo Wrocław, ma swój parking przy lotnisku.


Wrocław jest wyjątkowo popularnym miejscem odlotów dla\wśród turystów wyruszających w dłuższe i bliższe podróże. Dlatego też często turyści mają kłopot ze znalezieniem odpowiedniego miejsca, żeby zaparkować samochód przed wyjazdem. Parking - skorzystaj z promocji na system parkingowy: www.transcom-system.com.pl/pl/rozwiazania/parkingi - przy lotnisku jest zazwyczaj całkowicie zajęty. Wówczas trzeba postarać się poszukać inny parking przy lotnisku.

samoloty na lotnisku
Napisał: Rob Faulkner
Na podstawie: http://www.flickr.com
Czasami, że pobliscy mieszkańcy oferują, naturalnie odpłatnie, miejsce, gdzie można pozostawić samochód podczas swojej nieobecności. Pamiętaj, iż parking przy lotnisku oferowany przez prywatnych przedsiębiorców nie jest tak bezpieczny, jak formalny parking przy lotnisku. Warto zastanowić się czy chcemy ryzykować włamanie do swojego auta, czy jednak lepiej opłacić formalny parking przy lotnisku.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-06-08 08:09:41
Tagi: samochód, Auto, wyprawy, podróże, port lotniczy