Wczasy i wakacje z Wrocławia na Jamajkę

Lazurowe morze, szerokie plaże z miękkim, czystym piachem, intensywnie zielone rośliny oraz 100-procentowa swoboda – tak krótko opisać można cenioną przez wczasowiczów ze wszystkich zakątków świata wyspę Morza Karaibskiego. Każdy ma jakieś marzenia turystyczne, a Jamajka z pewnością nierzadko jest celem upragnionej wycieczki
wakacje
Napisał: peddhapati
Na podstawie: http://www.flickr.com
. Dzisiaj biura wycieczkowe mają w ofercie coraz więcej wycieczek do tego oryginalnego i pięknego państwa. Wycieczki (zobacz wakacje na dominikanie) te mogą przyjąć formę zorganizowanego wyjazdu, lub ograniczają się do transportu i zakwaterowania z all inclusive, jednak sam pobyt turysta organizuje sobie sam. Jeżeli jesteśmy typem lekkoducha i nie lubimy postępować według dokładnie określonego planu dnia, ta druga wersja z pewnością będzie dla nas bardziej atrakcyjna. Jeśli chodzi o dobre miejsce wylotu, to na Jamajkę warto wyruszyć z Wrocławia, szczególnie, kiedy mieszka się w oddaleniu od innych miejscowości, mających własne porty lotnicze. Wrocław jest najważniejszym ośrodkiem gospodarczym w kraju i posiada doskonale rozbudowaną sieć dróg, zatem łatwo tu dotrzeć niemal z każdej miejscowości.

Sama podróż z Wrocławia na Jamajkę trwa kilkanaście godzin. Następnie można już rozkoszować się zażywaniem kąpieli słonecznych i morskich w dzień i wyjątkowymi imprezami w nocy. Jamajka znana jest przecież z szeroko pojmowanej swobody, jest źródłem muzyki reggae, jak również producentem jednej z najlepszych kaw świata – Blue Jamajca, której nazwa pochodzi od znajdujących się na wyspie Gór Błękitnych. Spędzając urlop w tym zachwycającym kraju, warto również wybrać się na oferowane przez biura podróży wycieczki. Jamajka wycieczki (zobacz karaiby wycieczki) to bowiem nie tylko woda, piasek, słońce i egzotyczna roślinność.Znajdziemy tu również przepiękne, urokliwe kaskady, na przykład Dum's River Falls oraz zniewalające swym pięknem zatoki, w których podziwiać możemy delfiny, rekiny i pozostałe stworzenia wodne. Przechadzając się wzdłuż wybrzeża, nierzadko można napotkać naturalne laguny oraz baseny, tworzące wspaniałe, hipnotyzujące krajobrazy. Jamajka niewątpliwie jest miejscem, które warto odwiedzić. Chociaż wczasy i wakacje z Wrocławia na Jamajkę nie są tanie, bo za 7-dniowy wypoczynek z przelotem w obie strony trzeba zapłacić kilka tysięcy złotych od osoby, warto spełnić swoje marzenie o idealnym wypoczynku.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-06-08 08:09:59
Tagi: podróż, lot, morze, baseny, plaże, wodospady