Egzotyka po sezonie

Polacy coraz częściej decydują się na urlop poza sezonem wakacyjnym. Dodatkowo, daje się zauważyć zainteresowanie turystyką egzotyczną. Okazuje się, iż liczba turystów udająca się na taki wyjazd w obecnym czasie podwoiła się.Posezonowe obniżki czy rabaty to okazja, by pojechać na wakacje nawet o połowę taniej. Tym, którzy marzą o egzotycznych wycieczkach, a nie dysponują zbyt wielkimi funduszami, biura podróży posiadają w sprzedaży dwa rodzaje nieco tańszych wyjazdów: first minute i last minute. W pierwszym przypadku, na ofertę należy się zdecydować stosunkowo jak najszybciej. Jednak zdecydowanie lepiej jest wybrać opcję last minute. Im później zdecydujemy się na kupno biletu, tym taniej go kupimy.
madagaskar
Napisał: Stephan Waeber
Na podstawie: http://www.flickr.com
Okazuje się jednak, że kwestia ceny nie odgrywa głównej roli, albowiem poszukując wycieczek turyści kierują się przede wszystkim jakością oferty i jej oryginalnością. Cena jest ważna i może zachęcić do wyjazdu, jednak nie jest to w tej kwestii sprawa najważniejsza. Egzotyczne wakacje to wyjazd na drugi koniec świata, gdzie być może będziemy raz w życiu, wszak tyle znajduje się miejsc do odwiedzenia na świecie. Takim miejscem niewątpliwie jest Madagaskar - wyspa lemurów i ogromnych baobabów. Madagaskar wczasy to niezapomniane przeżycie ponieważ unikatowość wyspy jest wielopoziomowa.Interesująca przyroda oraz zwyczaje mieszkańców gwarantują wspaniałe przeżycia.

wakacje egzotyczne
Napisał: Bady Qb
Na podstawie: http://www.flickr.com
13,5 tysiąca kilometrów od stolicy Polski, na Pacyfiku znajduje się cudowna kraina niespotykanych kwiatów, stale zielonych wzgórz oraz pięknych, złotych plaż. To archipelag wysp hawajskich – raj dla turystów. Każdy dzień jest więc idealny na plażowanie lub egzotyczne wycieczki.

W trakcie wycieczki na Hawaje mamy okazję odwiedzić wiele ciekawych miejsc albowiem odległości między wyspami nie są duże - można je przebyć w nieco ponad pół godziny są to propozycje całoroczne, egzotyczny wypad przyciąga turystów zwykle podczas jesienno-zimowych miesięcy. Wysoka temperatura powietrza oraz ciepła woda są coraz częściej wybieraną przez Polaków alternatywą dla niskich temperatur i górskich stoków.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-06-14 08:07:59
Tagi: urlop, wakacje, wyjazd, egzotyka