Magiczne Bieszczady, w których świetnie spędzisz wakacje oraz odpoczniesz wśród nietkniętej przez człowieka natury

Kiedy szukamy pięknego, spokojnego miejsca na urlop, powinniśmy pomyśleć nad Bieszczadami. Są przepięknymi górami, które odwiedza wielu turystów chcących poznać nienaruszoną naturę jak również zaznać spokoju w czasie urlopu.

Spokój i zachwycające widoki to coś, co mogą zaoferować nam Bieszczady. Nie są tak popularnym miejscem jak Tatry, ale są równie piękne tudzież prezentują zupełnie inny typ górskiego krajobrazu. Każdy kto podróżuje w to miejsce, powinien odwiedzić popularną Tarnicę jak również wybrać się na wycieczkę po bieszczadzkich trasach turystycznych. Nienaruszona przyroda sprawia, że możemy oddać się wędrówce po najwspanialszych zakątkach gór, nie martwiąc się o tłumy turystów. Planując podroż na Bieszczadzkie szczyty warto sprawdzić pogodę, bowiem najpiękniejsze widoki zobaczymy, kiedy będzie słonecznie. Jeżeli jednak zastanie nas mgła, możemy liczyć na równie piękny widok wzniesień, otulonych tajemniczą mgłą. Bogaty świat zwierząt oraz nietknięta przez człowieka natura sprawiają, iż wielu turystów uwielbia odwiedzać to miejsce.Panorama Polańczyka
Napisał: Kamil Porembiński
Na podstawie: http://www.flickr.com
Idealnym miejscem na nocleg w trakcie naszej podróży będą miasta położone możliwie najbliżej szlaków w Bieszczady Kwatery bądź domu turystyczne możemy odnaleźć w wielu większych miejscowościach, z których w okolice bieszczadzkiego parku możemy dostać się przykładowo busem. Kiedy lubimy odpoczywać nad wodą można przykładowo zdecydować się na zatrzymanie się w okolicach Soliny. Zalew Soliński to miejsce, które jest bardzo często odwiedzane przez turystów, którzy odwiedzają tamtejsze okolice gór. Jeśli jako kierunek swojej podróży obraliśmy Zalew Soliński oraz Bieszczady kwatery dla turystów a także domy turystyczne znajdziemy w popularnym Polańczyku, który w okresie wakacyjnym staje się prawdziwym kurortem. Bogatą paletę ofert znajdziesz na stronie . Po wielogodzinnej wędrówce po bieszczadzkich szlakach możemy odetchnąć nad Soliną a także wybrać się na spacer po tamie.

Bieszczady to bez wątpienia wspaniałe miejsce, które zachwyci każdego niesamowitą przyrodą oraz spokojem. W zależności od tego czy wolimy wypoczynek w turystycznym kurorcie czy też spokojne wakacje na szlaku, można zdecydować się na zakwaterowanie w danej bieszczadzkiej miejscowości. Każda z nich zaimponuje nam jednak swoim niezwykłym urokiem oraz wspaniałą przyrodą wokół.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-06-14 08:08:07
Tagi: przyroda, Solina, wędrówka