Wymarzony urlop

Wakacje 2015 najwyższy czas już planować. Gdzie, kiedy i za ile? Podpowiemy ci tańsze i mniej popularne pomysły dokąd na wakacje 2015. Gdzie wybrać się na urlop, żeby zapłacić mało czy nic, jak również kiedy i w którym miejscu można zrobić sobie najlepszy urlop, pauzę w nauce bądź spędzić czas pośród seniorów. Dla każdego coś miłego.

wakacje
Na podstawie: iiimillenium.pl
Najbliżej i najtaniej najprawdopodobniej spędzisz wczasy w Europie. Na północy i zachodzie może być troszkę drogo, jednak im bardziej na wschód od Polski, tym lato powinno być bardziej znośne cenowo. Costa del Sol, Malaga oraz cały rejon Andaluzji to przypuszczalnie najbardziej hiszpańskie obszary w owym państwie - według stereotypowej opinii. Wielu z wczasowiczów ląduje na jednym z największych lotnisk w Hiszpanii i jedzie autobusami podstawionymi przez touroperatora wprost do hotelu z pływalnią.

Jeżeli potrzebujesz odprężyć się, śmiało. Jednakże warto też pozwiedzać tą okolicę. Malaga jest świetnym miastem - świetnym do powszedniego życia a także odpoczynku. Pociągiem podmiejskim dociera się do paru kurortów wakacyjnych wybrzeża Costa del Sol. Dobór propozycji dla turystów jest faktycznie obszerny, zatem zarezerwujesz coś dla siebie bez kłopotu. Tanie linie lotnicze zabiorą cię z Polski - z Krakowa i Wrocławia oraz z Budapesztu. Wystarczy wbić w wyszukiwarce hasło: biuro podróży Wrocław, aby nabyć bilety.Osobiście uznaję Barcelonę za najładniejsze miasto, które widziałem. Są tam góry, są kotliny, jest przede wszystkim morze i ten niezwykły, efemeryczny nastrój wspaniałej metropolii, w której da się żyć. Wielu rodaków ląduje w tymże mieście czy okolicy i udaje się w głąb Hiszpanii. O ile jeszcze tutaj nie byliście, zdecydujcie się na urlop albo choć na weekend. Zakochacie się z pewnością. Tanie loty osiągalne są z Wrocławia, Warszawy, Krakowa oraz Poznania jak też z Katowic.

Nicea to największe miasto Riwiery Francuskiej. To prawda, iż dominują tu jachty a także bogactwo, jednak choć raz dobrze jest zwiedzić Saint-Tropez czy filmowe Cannes. Poza tym można w tym miejscu spędzić wczasy w cenie ok. 1500 zł za tydzień Odkryjemy tu Muzeum Picassa w Antibes, a także fabrykę czekolady Alexandre w Roubion.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-06-14 08:07:59
Tagi: Barcelona, Hiszpania, wakacje, turyści, Monako