Czemu warto zdecydować się na wyjazd do Kątów Rybackich? Jakiego rodzaju atrakcje nas czekają w tej miejscowości?

Wyjazd nad morze to dla niektórych rodzin z dziećmi jakby coroczny rytuał. W okresie wakacyjnym wybierają się oni na upragniony wypoczynek, zazwyczaj na dwa tygodnie. Często jednak ludzie udają się w to samo miejsce, gdyż jest sprawdzone, dobre i nie wymaga szukania innego noclegu. To niestety błąd, gdyż w naszym kraju jest tak dużo ładnych miejscowości nad morze, iż można każdego roku jeździć do innej miejscowości. Tak jest chociażby z Kątami Rybackimi. Czemu warto tam pojechać?

Kąty Rybackie to miejscowość położona na Mierzei Wiślanej. Ogromnym plusem jest bliska odległość Zatoki Gdańskiej z jednej strony, a Zalewu Wiślanego z drugiej. Położenie to powoduje, że jest więcej opcji wyboru, jeśli chodzi o spędzanie wolnego czasu przy okazji sprawdź propozycje miejsc w kwaterach nad Polskim morzem i nie tylko. Z jednej strony bowiem mamy piękną, piaszczystą plażę, więc możemy klasycznie spędzać czas na niej.

Kliknij ten odnośnik oraz poznaj dodatkowo więcej treści na ten temat (https://villamare.com.pl/apartamenty/apartamenty-dwupoziomowe-nad-morzem) - one też pogłębią Twoją wiedzę na rozważany w tym artykule temat.

Z kolejnej natomiast można wieczorami siedząc na tarasie jednego z wielu ośrodków, podziwiać urok Zalewu Wiślanego i słuchać żab i ogromnej ilości ptaków, jakich ostoja jest właśnie na tym terenie.
Morze, Kąty Rybackie
Napisał: leosia niezgodka
Na podstawie: http://www.flickr.com
Ponieważ jak sama nazwa wskazuje jest to wieś rybacka, to bez problemu odnajdziemy w niej sporo miejsce, w jakich będziemy mogli zarówno zjeść na miejscu jak również zakupić do domu smaczną, świeżą rybę. Jest to niewątpliwa zaleta dla osób, które są fanami takiego przysmaku. W Kątach Rybackich znajdują się dwa porty rybackie, jakie prócz świeżych ryb, dostarczają również malowniczego widoku. Będzie można bowiem z przyjemnością podziwiać stojące w porcie kutry rybackie.
Gdy chodzi o poszukiwanie miejsc noclegowych w tej miejscowości, powinniśmy się kierować własną wygodą. Dlatego dobrze będzie zdecydować się na coś, co da nam dużą swobodę. Tego typu komfort na pewno dadzą nam domki Kąty Rybackie mają dość dużą ofertę tego rodzaju miejsc [Więcej informacji na ten temat]. Nocując w domku będziemy mieli własne osobne wejście i oprócz tego niewielki taras na wyłączność. Jest to bardzo wygodne i możemy się właściwie poczuć jak u siebie w domu, siedząc wieczorem na tego typu tarasie.

Nie możemy też zapominać o pięknym oraz wyjątkowym rezerwacie ornitologicznym kormorana czarnego. To właśnie w Kątach Rybackich jest największa w Europie ostoja tych ptaków. Dlatego nie można nie wybrać się w tak wyjątkowe miejsce, w jakim możemy poczuć się blisko natury.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-08-23 08:15:22
Tagi: nocleg, natura, miejscowość