Nie masz pomysłu w jakim miejscu spędzić letni urlop? Udaj się na Majorkę!

Z pewnością sporo osób snuje już wakacyjne plany. Jedną z bardziej popularnych destynacji wakacyjnych jest Hiszpania. Jednym z najbardziej modnych pośród turystów miejsc w tym kraju jest Majorka. Jakie rozrywki czekają na nas na tej wyspie?
Na Morzu Śródziemnym położony jest archipelag Baleary. Jedną z wysp wchodzących w jego skład jest Majorka. To bardzo popularne miejsce pośród turystów, także z tych z Polski. Nie ma się więc co dziwić temu, że polskie biura podróży są w stanie zaproponować własnym klientom wypoczynek w tym konkretnym miejscu.

Jeśli zainteresował Cię ten artykuł, spójrz na treść (https://www.witowextreme.pl/pl/skutery-sniezne) zamieszczone tutaj, są tam inne wiadomości, które Cię zainteresują.

Ciekawą okazją do zaoszczędzenia często niemałych kwot są odpoczynki Majorka Last Minute- zobacz kompletną ofertę pod adresem. Popularne wczasy Majorka Last Minute to propozycja dla osób, które decyzję o wyjeździe mogą podjąć w ostatniej chwili. Wyspa jest doskonałym miejscem dla ludzi planujących spędzić własne wakacje nad morzem. Lubiane wakacje nad morzem kojarzą nam się oczywiście z kąpielami w słońcu. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej kliknij źródło artykułu. Majorka jest jednak wyspą, która jest w stanie zaoferować turystom znacznie więcej ciekawych miejsc. Na odwiedzających ją gości czekają także liczne interesujące miejsca.


Tropikalna plaża
Napisał: Simon_sees
Na podstawie: http://www.flickr.com
Odwiedzanie Majorki należy zacząć od jej stolicy, Palmy. W mieście nie brak jest licznych zabytkowych kamienic, które zostały wybudowane w stylu barkowym lub w charakterystycznym dla Katalonii stylu Art Nouveau.Wyjątkowo atrakcyjnym miejscem jest Stare Miasto. Pośród jego zabytków na uwagę zasługuje przede wszystkim pałac Almudaina i katedra La Seu. Pośród różnych miejscowości położonych na wyspie Polacy wyjątkowo chętnie zwiedzają Velldemossę. To miejscowość, którą wyjątkowo mocno polubił Fryderyk Chopin. Odwiedzał ją razem ze swoją dobrą przyjaciółką, George Sand. Bardzo wielu osób podróżujących można spotykać w niezwykle interesującej zatoce Cala de sa Calobra. Niemal tak samo modnym miejscem jest klasztor de Lluc. Gromadzą się w nim nie tylko całe grupy pielgrzymek, ale też turyści, którzy zamiast odpoczywać na plażach są zdecydowani na trekking po górach Serra de Tramuntana. Klasztor znajduje się na wysokości 525 m n. p. m. jest dla nich doskonałym punktem wypadowym na górskie szlaki. Wymienione miejsca to oczywiście nieliczne przykłady ciekawych miejsc godnych odwiedzenia.

Nie czekaj oraz sprawdź zawarte tu uwagi na nasz temat. To zapewne okażą się godne Twojej uwagi informacje - zwyczajnie kliknij tutaj.

Wakacje na Majorce z całą pewnością na zawsze pozostaną w pamięci tych, którzy się na nie wybrali.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-08-23 08:15:07
Tagi: czas, region, trekking, raj