Dokąd się udać na urlop?

Lato to okres podróży i wypoczynku. Wiele osób co roku zastanawia się nad tym, gdzie udać się na długo oczekiwany urlop. Wybierając wyjazd nad morze na pewno będziemy mogli spędzić czas wolnego wylegując się na plaży i wsłuchując się w dźwięk morza.

Wiele osoļ jednak ceni sobie spokój, a tego może nie zaznać na polskich plażach. Duża liczba osób, często ze zwierzętami, do tego masa krzyczących maluchów sprawiają, że wypad nad morze może się okazać koszmarem i być bardziej męką zamiast wspaniałym urlopem. Oczywiście znajdziemy tam wiele miejsc mniej zaludnionych, jednak na plaży zawsze musimy się mierzyć z tym, że ktoś zakłóci nasz spokój. Nieco inaczej jest w przypadku, gdy postanowimy ruszyć się w wakacje w góry. Tutaj oczywiście też istnieją przeludnione miejsca, gdzie trafimy na bardzo dużą ilość ludzi, ale nie tak trudno będzie nam znaleźć również słabiej odwiedzane regiony. Przykładowo regionem, który bez wątpienia nie jest tak uczęszczany jak Zakopane są Karkonosze.
Pokój hotelowy
Napisał: Ann
Na podstawie: http://www.flickr.com
W Karkonoszach mamy bardzo bogatą bazę noclegową. Liczne hotele oferują również dodatkowe usługi takie jak masaże, pływalnie, siłownie. Hotele Karkonosze są od wielu lat dobrą konkurencją dla Tatr i chociaż Karkonosze nie są tak wysokie, to posiadają ogromną ilość tras turystycznych, którymi być może uda nam się przejść całe pasmo w kilka dni. Przykładem bardzo dobrego miejsca, z jakiego możemy wyruszyć na wędrówkę może być Szklarska Poręba. Hotele w Szklarskiej Porębie są świetnie przystosowane do tego, żeby gościć tutaj nieco dłużej, a ponadto jest tutaj wiele pensjonatów i schronisk dla osób chcących spędzić wolny czas nieco bardziej aktywnie.
Redakcja


Co prawda Szklarska Poręba nie jest jakoś specjalnie mało uczęszczaną miejscowością, to w okolicy jest bardzo duża ilość szlaków turystycznych, którymi możemy wędrować w ciszy i spokoju, absolutnie nie przypomina to tłumnej wędrówki na Kasprowy Wierch. Po wycieczce pieszej dobrze jest odpocząć w basenie albo na masażu. Szklarska Poręba hotele spa jest ofertą adresowaną do osób, które cenią sobie wypoczynek w warunkach nieco bardziej ekskluzywnych. Szklarska Poręba jest miasteczkiem niewielką, jednak zarówno baza noclegowa jak ilość turystycznych atrakcji jest bardzo duża, przez co każdy może dobrać sobie adekwatnej do jego możliwości oferty.

Redakcja

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-09-05 03:13:38
Tagi: hotele, Karkonosze