Kupujemy kamerę HD dla aktywnych

Wakacje na desce – te zimowe i letnie – możemy zapamiętać na filmie. Dzisiejsze możliwości są potężne, a za normalnie pieniądze łatwo można nabyć całkiem dobry sprzęt.

Decydując się na kamerę, zawsze należy określić jej zastosowanie. Gdy uznaliśmy, że potrzebna jest nam kamera dla aktywnych, trzeba szukać w konkretnych modelach. Naturalnie cena jest zazwyczaj konkretną przeszkodą, ale w tym wypadku też trzeba określić, jak profesjonalny sprzęt wybieramy. Kamera do tworzenia specyficznego portfolio rolkowych osiągnięć musi być naturalnie lepsza niż ta, która ma służyć jedynie utrwaleniu wyjazdów z przyjaciółmi. Bardzo ważne jest to, gdzie chcemy publikować filmiki. Do internetu bez problemu mogą być kamery SD, jednak zwykle HD zwiększa możliwości – tak jak kamera GoPro HD HERO3.
Idealne kamery dla każdego sportowcaKamery sportowe są poręczne i nieduże, zwykle możemy kupić odporne na wodę modele. Wiadomo, że trzeba je dopasować do rodzaju dyscypliny. Inną kamerę kupią surferzy, a inną motocykliści. Kamera https://kamrec.pl/ mocowana do kasku, w czasie górskich slalomów z całą pewnością powinna być wytrzymała.

Sport-shop.pl - sklep sportowy
Na podstawie: Sport-shop.pl
Oczywiście rodzaj mocowania ma tu niemałe znaczenie, ponieważ kamery dla narciarzy np. możemy przypinać do okularów. Do motorowych ekscesów świetnym sprzętem może okazać się kamera GoPro HD HERO2, jednak na longboard wybierzemy już coś w innym stylu. Sportowe sprzęty do filmowania są odporne na wszystkie wstrząsy, możemy kupić też szerokokątne – specjalnie do rozległych ujęć. Oferta jest spora.

Wybierz kamerę dla siebie

Kamery sportowe nie muszą być jednak stworzone dla amatorów, stąd też są adresowane do miłośników silnych wrażeń i trudnych sportów. Nie da się też ukryć, że ich twórcy skupiają na tym, że fajne filmy to te, szczególnie dynamiczne. Wówczas nie widać błędów i ewentualnych niedociągnięć, bo chodzi jedynie o emocje. Warto też wybierać sprzęt z opcjami zapisywania szlaku, przy pomocy GPS-a, który może być wbudowany w kamerę. Wybór jest zależny od preferencji cenowych, ponieważ niektóre sprzęty faktycznie kierowane tylko do hobbystów.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-09-05 03:13:46
Tagi: Internet, kamera, film, sport, kask, sprzęt