Kupujemy kamerę HD dla aktywnych

Wakacje na desce – te zimowe i letnie – możemy zapamiętać na filmie. Dzisiejsze możliwości są potężne, a za normalnie pieniądze łatwo można nabyć całkiem dobry sprzęt.

Decydując się na kamerę, zawsze należy określić jej zastosowanie. Gdy uznaliśmy, że potrzebna jest nam kamera dla aktywnych, trzeba szukać w konkretnych modelach. Naturalnie cena jest zazwyczaj konkretną przeszkodą, ale w tym wypadku też trzeba określić, jak profesjonalny sprzęt wybieramy. Kamera do tworzenia specyficznego portfolio rolkowych osiągnięć musi być naturalnie lepsza niż ta, która ma służyć jedynie utrwaleniu wyjazdów z przyjaciółmi. Bardzo ważne jest to, gdzie chcemy publikować filmiki. Do internetu bez problemu mogą być kamery SD, jednak zwykle HD zwiększa możliwości – tak jak kamera GoPro HD HERO3.
Idealne kamery dla każdego sportowcaKamery sportowe są poręczne i nieduże, zwykle możemy kupić odporne na wodę modele. Wiadomo, że trzeba je dopasować do rodzaju dyscypliny. Inną kamerę kupią surferzy, a inną motocykliści. Kamera https://kamrec.pl/ mocowana do kasku, w czasie górskich slalomów z całą pewnością powinna być wytrzymała.

Sport-shop.pl - sklep sportowy
Na podstawie: Sport-shop.pl
Oczywiście rodzaj mocowania ma tu niemałe znaczenie, ponieważ kamery dla narciarzy np. możemy przypinać do okularów. Do motorowych ekscesów świetnym sprzętem może okazać się kamera - http://ezvizlife.com.pl/ - GoPro HD HERO2, jednak na longboard wybierzemy już coś w innym stylu. Sportowe sprzęty do filmowania są odporne na wszystkie wstrząsy, możemy kupić też szerokokątne – specjalnie do rozległych ujęć. Oferta jest spora.

Wybierz kamerę dla siebie

Kamery sportowe nie muszą być jednak stworzone dla amatorów, stąd też są adresowane do miłośników silnych wrażeń i trudnych sportów. Nie da się też ukryć, że ich twórcy skupiają na tym, że fajne filmy to te, szczególnie dynamiczne. Wówczas nie widać błędów i ewentualnych niedociągnięć, bo chodzi jedynie o emocje. Warto też wybierać sprzęt z opcjami zapisywania szlaku, przy pomocy GPS-a, który może być wbudowany w kamerę. Wybór jest zależny od preferencji cenowych, ponieważ niektóre sprzęty faktycznie kierowane tylko do hobbystów.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-09-05 03:13:46
Tagi: Internet, kamera, film, sport, kask, sprzęt