Polska bez wątpienia jest bardzo ładnym miejscem!

W Polsce jest dużo ładnych miejsc. Może nie aż tyle co w chociażby Hiszpanii czy Nowej Zelandii, lecz i tak mieszkańcy Polski nie powinni mieć żadnych kompleksów - bo tak się składa, że zamieszkujemy w pięknym kraju. Dosłownie każdy rejon w Polsce to miejsce, gdzie żądni atrakcyjnych miejscówek mają możliwość znaleźć naprawdę wiele.
Można śmiało powiedzieć, że Tatry, Gdańsk czy Poznań są tymi miejscami, które są w stanie się spodobać. Twierdzenie, iż nie jesteśmy atrakcyjnym krajem jest najzupełniej nie na miejscu. Prawda jest taka, że w wielu przypadkach obcokrajowcy są pod bardzo dużym wrażeniem. A może wielu nie potrafi docenić walorów Polski, ponieważ atrakcyjne widoki niejako już się nam przejadły. Owa teoria w sumie miałaby dużo sensu, bo nawet Portugalczycy czy Australijczycy bardzo często nie umieją docenić walorów zamieszkiwanego przez siebie kraju. Jakimiś rodzynkami z pewnością nie jesteśmy...Gdy będziemy sobie poruszać się po Polsce, zapewne będziemy tak jakby musieli korzystać z usług hotelowych. Jak jest z hotelami w Polsce? Zasadniczo o porządny, przedni pod każdym względem hotel - www.trzysosny.eu/ - aż tak bardzo trudno to tak naprawdę raczej nie jest.
hotel
Napisał: Schezar
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jednakże pod pewnymi wyjątkami: trzeba sprawdzić najpierw to, które hotele Poznań są istotnie OK. Zatem byłoby super, gdybyśmy mieli okazję jeszcze przed zajechaniem do hotelu sprawdzić czy istotnie hotel jest korzystny dla typowego podróżnego. Na szczęście funkcjonuje znaczna liczba serwisów rezerwacyjnych, a więc raczej się nie wydaje, abyśmy mieli wielki problem z trafieniem na solidny hotel. Oczywiście za taką cenę, którą na spokojnie możemy zaakceptować.

Bo wiadoma sytuacja: w szczególności na polskiej prowincji, która jest bardzo urokliwa, ale przy tym nieco przesunięta na drugi plan, nie jest za bardzo prosto o te noclegi, które są eleganckie, dobrze prowadzone, a na dodatek relatywnie niedrogie. Czyli pozostaje mieć tylko nadzieję, że ciągle branża hotelowa w naszym kraju będzie szybko się rozwijała, być może ogromna impreza na miarę EURO 2012 może znacznie pomóc?

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-09-05 03:13:48
Tagi: hotele, impreza, Tatry, pomoc, państwo, kraj, prowincje