Prywatna siłownia – czemu nie?

Jesień i zima to świetny okres na poprawę kondycji. Zdobycie karnetu do klubu fitness w Polsce to dość nietania kwestia. O wiele bardziej ekonomiczne jest sprawienie sobie osobistej siłowni w mieszkaniu. Jeżeli znajdziesz odpowiedni metraż, np. w garażu bądź w piwnicy, powinieneś zainwestować w atlas do ćwiczeń oraz inne urządzenia i cieszyć się treningiem o dowolnej porze. Bez tłumu ludzi i nielubianej muzyki.
Jaki sprzęt nabyć? Facetom należy zaproponować nabycie sztangi i dużej liczby wolnych ciężarów. Do tego pakietu kluczowa będzie naturalnie praktyczna ławeczka do ćwiczeń. Miej na uwadze, żeby nabyć ławeczkę z możliwością zmiany kąta nachylenia – to bardzo ważne. Zobacz produkty marki Kettler: link. Koniecznie pomyśl także o sztangielkach. W sklepie ujrzysz je w 2 rodzajach – wybierz te, na które dostajesz możliwość dodawania kolejnych krążków, takie są najbardziej wszechstronne i wygodne w użyciu. Następnym ważnym, a przy tym bardzo prostym urządzeniem w twojej prywatnej siłowni jest drążek, który umożliwia zbudowanie szerokich pleców. Dobrze jest zamontować go w futrynie drzwi. Popatrzmy: sztanga z obciążeniem, ławeczka do ćwiczeń, hantle i drążek – komplet sprzętu koniecznego, by doskonalić ciało. Uwaga! Miej na uwadze, że godzinom na siłowni musi asystować porządnie ułożona dieta. Dobre odżywianie to 80% sukcesu!siłownia
Na podstawie: http://www.sport-shop.pl/
Kobiety muszą za to zakupić atlas do ćwiczeń. Dobrze jest zakupić atlas wielofunkcyjny, który ułatwia ćwiczenie wielu obszarów ciała w jednym miejscu. Najciekawsze typy mają urządzenie do ćwiczenia wszystkich części (pompa hamulcowa skuter) klatki piersiowej, pleców i ud. Ćwiczenie jest niezwykle bezpieczne, gdyż nie ma możliwości, że sztanga spadnie na użytkownika. Kobietom zarekomendować trzeba także zakup kompletu expanderów oraz pary hantli. W tym sklepie towary Kettler.

Za oknem zimowa szaruga i biegający znikają z skwerów i parków. Zła pogoda nie musi oznaczać jednak porzucenia treningu aerobowego. Ratunkiem jest bieżnia treningowa, którą możesz zamontować w prywatnej siłowni i biegać nawet w najzimniejsze dni.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-09-05 03:13:13
Tagi: dieta, ciało, fitness, ćwiczenia, sprzęt, maszyny, bieżnia, atlas