Urlop i pożyteczny czas

Znowu mamy wakacje, wydaje się myśleć jeden i drugi uczeń z końcem roku szkolnego. Co ze sobą począć, to zdanie pada nieczęsto, lecz czasem się pojawia. Życie nie jest wcale tak oczywiste, nie można założyć, iż właśnie wszyscy się radują, bo są wakacje. Są osoby, które wiecznie szukają swojego miejsca, dobiega końca rok szkolny, otwierają się różne możliwości, ale wciąż brakuje impulsu do nowych inicjatyw. Co zrobić?
siatka
Napisał: adidas
Na podstawie: adidas
Jasne jest, że będzie co robić, bo przecież to tu, to tam impreza, jeden organizuje ognisko, drugi zaprasza na „domówkę”, bo rodziców nie ma w domu, jest jeszcze długo przekładana impreza, która miała się już odbyć w trakcie roku szkolnego. Ogólnie, codziennie jest jakiś pomysł jakoże dni są długie, nie musimy wcześnie się zrywać, to i można więcej. Są jednak osoby, którym nie wystarczają tgo rodzaju rozrywki i chciałyby więcej, marzą by zdobyć jakąś umiejętność, jeśli jest czas, są wakacje, to jest to fizycznie możliwe.
Wybór często pada na sferę sportową, więc przyszły sportowiec zaczyna zaczytywać się książkami sportowymi. Możliwośći jednak jest tak dużo, a każda z nichskierowana do osób o konkretnych predyspozycjach, iż można się w tym pogubić. Jeśli masz znajomych, którzy także myślą na serio o sporcie w wakacje pomyśl o jakiejś grze zespołowej.

Niech to będzie dajmy na to gra w siatkę. Poznaj poradniki i książki o siatkówce (siatkówka poradniki, książki), poznaj reguły gry, a później przede wszystkim trenuj, gdyż praktyka czyni mistrza. A może jednak
siatka
Napisał: Mikel Garcia Idiakez
Na podstawie: http://www.flickr.com
myślisz o tym by samotnie zdobywać szczyty i ustanawiać nowe rekordy. W takim razie wybór potencjalnego celu masz dość obszerny. Może zacząć edukować się w dziedzinie sportów wodnych, poznaj (http://hotelpodwierzba.pl/poznaj-swidnice/) książki o pływaniu - , a jeżeli bardziej pewnie czujesz się na stałym gruncie to może grę w tenisa na korcie? W zależności od tego, jaki masz zapał możesz uczęszczać na lekcje konkretnej sztuki walki, spróbować swoich sił w zapasach czy kickboxingu. A może masz jednak ochotę na coś bardziej angażującego twoje szare komórki? Szachy?

Nie ma znaczenia co wybierzesz, wiedz, że istotne są chęci, lecz nie takie, które istnieją w sferze planów, nigdy niezrealizowane, najistotniejsze są bowiem te zamieniane w czyn.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-09-05 08:16:10
Tagi: książka, sport, gra, sztuka, siatkówka, szkoła