Najczęściej odwiedzane atrakcje turystyczne w Indiach czyli co ciekawego można robić w Goa.

Indie to bardzo zróżnicowany kraj, zresztą trudno się temu dziwić, jeżeli jest jednym z największą ilością mieszkańców na świecie. Indie są chętnie wybieranym miejscem na krótszy lub dłuższy urlop, ale aby chociaż trochę zwiedzić ten kraj to trzeba znacznie więcej czasu niż tylko okres dwutygodniowej wycieczki.
Goa - udane wakacje
Dlatego też wielu ludzi wybiera jeden rejon, nastawiając się albo na odwiedzanie ciekawych miejsc i zabytków, albo błogie lenistwo na piaszczystej plaży pod palmami. Do tego ostatniego nie znajdzie się chyba lepszego miejsca niż Goa, jeden z najczęściej odwiedzanych regionów Indii. Zachęcają do tego w pierwszej kolejności wspaniałe piaszczyste plaże i niesamowite podwodne widoki. Wybór plaż jest przeogromny, w zależności od oczekiwań można wypoczywać tam, gdzie cały czas będzie się coś działo, lecz można też trafić na ustronne miejsca, na których nie znajdzie się nikogo innego. W suchej porze pogoda w tej części Indii jest w zasadzie bez deszczu, więc spragnieni słońca z pewnością będą zadowoleni.

Goa posiada stosunkowo dobrze rozwiniętą bazę turystyczną. Noclegi noclegi koniaków są powszechnie dostępne, bardzo popularne są tam przytulne domki postawione na plaży, które można zamówić na parę dni, lecz osoby szukające lepszego standardu bez problemów mogą znaleźć pięciogwiazdkowy hotel. Nieco więcej problemów może być z dotarciem do tego miejsca. Jeśli kogoś interesuje wycieczka (więcej tu: https://lot.com/pl/pl/embraer-195) goa, to w pierwszej kolejności musi dotrzeć do któregoś większego indyjskiego miasta i stamtąd krajowym lotem na miejsce (zobacz sam: Goa - wycieczka).Chorwacja - wakacje last minute
Napisał: Gianni Cumbo
Na podstawie: http://www.flickr.com
Ze względu na wspaniałe plaże większości turystów miejsce to będzie się właśnie kojarzyło z relaksem pod palmą, ale wakacje goa to również możliwość poznania przepięknej indyjskiej przyrody. Dużą część tego regionu zajmują dziewicze lasy, bezwzględnie powinno się odwiedzić również park narodowy z jednym z najwyższych wodospadów na świecie. Na terenie parku można obejrzeć przepiękne zabytki i świątynie, oraz niezwykłą florę i faunę, włącznie z jednym z największych drapieżników tamtego rejonu, czyli czarną panterą.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-09-07 08:16:03
Tagi: urlop, plaże, Goa