Do jakich celów młodzi ludzie używają komputerów, dlaczego dorośli powinni to kontrolować.

Z laptopów i komputerów korzystają coraz mniejsze dzieci, najczęściej oczywiście do grania w rozmaite gry. Niektórzy rodzice pozwalają dzieciom praktycznie na wszystko, inni bardziej rygorystycznie podchodzą do sprawy i sprawdzają jednak to, czym się zajmują ich pociechy.


polska
Napisał: Vladimir Yaitskiy
Na podstawie: http://www.flickr.com


obrazy
Napisał: Panasonic Polska sp. z o.o.


A że najczęściej będą one grać, to warto zobaczyć, jakie gry posiadają na swoich komputerach. W to, że piętnastolatki układać będą karty pasjans raczej wierzyć się nie będzie, przeważnie będą to jednak zupełnie inne gry. Niezwykle popularne pośród młodych osób, zwłaszcza wśród chłopców, są najróżniejsze wyścigi i strzelanki. Lecz również często sięgają po rozmaite strategie, na przykład sporym zainteresowaniem cieszy się druga część strategii ekonomicznej czyli hotel giant .


W ostatnim czasie coraz więcej gra się w Internetowe produkcje, łącząc się po prostu z serwerem, na którym taka gra będzie zainstalowana. Pozwala to na granie z ludźmi z całego świata, a oprócz tego nie wymaga płacenia na samym początku, ponieważ gry są przeważnie bezpłatne. Lecz najczęściej mają one opcję dokupywania różnego rodzaju przedmiotów czy waluty wirtualnej, i młodzi ludzie bardzo chętnie z tego korzystają. Aby to w jakiś sposób kontrolować, to ciekawą opcją może być karta prepaid, dobra karta prepaid na którą przeleje się określoną kwotę i gracz może sam dysponować nimi według potrzeb.
Jeśli gry się znudzą w pewnym momencie, to sporo osób zaczyna słuchać na komputerze dobrej muzyki, w takiej sytuacji bardzo może się przydać jakiś pewny odtwarzacz, na przykład itunes 10.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-09-30 03:09:32
Tagi: Internet, serwer, gracz, oczy, gra