Wybuduj własny zamek i rządź swym królestwem albo wciel się w rolę dyrektora ogrodu zoologicznego lub też przenieś się do Starożytnego Rzymu i zostań Gladiatorem

Gra war of titans przeniesie cię do Starożytnego Rzymu. Odważ się jako gladiator wystąpić w antycznym koloseum. W nim oczekują cię prawdziwi wrogowie, na których skupia się cała twoja uwaga. Udowodnij twoją odwagę i pokaż podczas bitwy, co potrafisz.


W tej grze pokażesz innym graczom na arenie twoje umiejętności bitewne. Zobacz czy uda ci się opuścić arenę jako zwycięzca. Głównym celem w grze jest wyjść zwycięsko z każdej bitwy. Wyposaż twojego odważnego gladiatora i udaj się wraz z nim na arenę. Na arenie toczysz trzymającą w napięciu bitwę z wrogim bohaterem. Jesteś odpowiedzialny za uzbrojenie twojego bohatera. Używasz do tego rożnych starożytnych przedmiotów. W grze akcji War of Titans odkrywasz odległe zakątki Europy. Z każdym wyższym poziomem otrzymasz dostęp do nowych miejsc w Europie. Tam czekają na ciebie kolejne misje i pojedynki.

Gracz
Napisał: Sarah Joy
Na podstawie: http://www.flickr.com
Na wyższych poziomach czekają na ciebie kolejne misje i pojedynki. Gra mondozoopark pozwoli ci zostać dyrektorem ogrodu zoologicznego, w którym przebywają wszystkie zwierzęta świata a także gatunki zagrożone. Planuj rozwój ogrodu i dokonuj ważnych dla jego działalności inwestycji, by przyciągnąć rzesze zafascynowanych odwiedzających. Celem gry jest dążenie do rozwoju ogrodu, zapewnienie mu stałego grona odwiedzających, którzy będą mogli oglądać najbardziej pożądane gatunki zwierząt z całego świata.

Gra damoria umożliwi ci zbudowanie zamku w którym będziesz królem. Wkroczysz do średniowiecznego świata. zbudujesz zamek założysz własną wioskę i zasiedlisz ziemie. Będziesz mógł zawierać sojusze, tworzyć oddziały i dbać o ich uzbrojenie. Zbierzesz potężną armię i ruszysz na wojnę do walki. Dążysz do dominacji nad średniowiecznym światem.

Gra war of titans (wejdź po więcej) wprowadzi cię do Starożytnego Rzymu. Odważ się jako wojownik wystąpić w rzymskim koloseum. W nim przygotowują się na ciebie prawdziwi przeciwnicy, na których skupia się cała
zobacz
Napisał: brett jordan
Na podstawie: http://www.flickr.com
twoja uwaga. Odkryj twoją bohaterskość i pokaż podczas walki, co możesz. W tej zabawie zademonstrujesz innym rywalom na arenie twoją wprawę w bitewne. Odnotuj czy potrafisz zejść z desek amfiteatru zwyciężonym. Właściwym zadaniem w grze jest wyjść odważnie z każdej walki.

Uzbrój twojego śmiałego wojownika i pójdź wraz z nim na miejsce walki. Na scenie toczysz trzymającą w naprężeniu konkurencję z konkurentem Jesteś odpowiedzialny za uzbrojenie swojego śmiałka. Używasz do tego różnorodnych antycznych przedmiotów. W grze war of titans odnajdujesz dalsze zakątki Europy. Na wyższych poziomach oczekują na ciebie następne misje i walki.

Gra sieciowa pozwoli ci stać się właścicielem ogrodu zoologicznego, w którym żyją wszystkie stworzenia ze kuli ziemskiej oraz gatunki zagrożone. Planuj rozwój ogrodu i dokonuj istotnych dla jego bytowania inwestycji, by przyciągnąć rzesze zauroczonych zwiedzających.

Celem zabawy jest dążenie do tworzenia zoo, zapewnienie mu wiernego grona oglądających, którzy będą mogli zwiedzać najbardziej pożądane rodzaje zwierząt ze wszystkich kontynentów. Rozrywka ułatwi ci zbudowanie grodu, w którym będziesz władcą. Wkroczysz do średniowiecznego świata.Stworzysz twierdzę rozwiniesz własną osadę i zaludnisz ziemie. Będziesz mógł zrzeszać pakty, zakładać oddziały łuczników i troszczyć się o ich arsenał. Utworzysz ogromną armię i ruszysz do bitwy. Kroczysz do działań ekspansyjnych nad średniowiecznym światem.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-09-30 03:06:02
Tagi: gry, bitwy, pojedynki