Najlepsze strzelanki

Nasz sklep posiada wieloletnie doświadczenie. Jest w stanie skutecznie podołać oczekiwaniom oraz potrzebom nawet najbardziej wybrednych klientów. Naszą misją jest uśmiech każdego klienta. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej. Na naszym portalu znajdziesz wielce różnorodną ofertę gier.


dzieci grają na konsoli xbox
Napisał: The Bakken Museum
Na podstawie: http://www.flickr.com
Strzelaniny zalicza się do gier akcji. Polegają głównie na walce przy użyciu różnego typu broni dystansowej. Gracz ma możliwość śledzić historię zarówno z perspektywy pierwszej, jak i trzeciej osoby. Do jego obowiązków należy wyeliminowanie przeciwników a także dotarcie do zamierzonego celu.

W naszej bogatej ofercie wyszukasz kultowe gry strzelanki. Przykładem takiej gry może być np. Far Cry, która zawiera elementy RPB. Wyróżnia się tym, że jest to pierwszoosobowa strzelanka. Niewątpliwą zaletą jest wolność reakcji. Mamy możliwość niezawisłego wyboru przydatnej taktyki.

konsola ouiya
Napisał: Cesar Cardoso
Na podstawie: http://www.flickr.com
W naszym serwisie internetowym znajdziesz także topowe horrory na komputer. Przykładową grą może być pierwszoosobowy survival horror- Outlast. Gra właściwiespaja składniki przygodówki a także gry akcji. Wcielamy się w młodego dziennikarza, który musi wydrzeć się z ośrodka badawczego, zajętego przez psychopatów. Zabawa polega głównie na omijaniu bezpośrednich potyczek z zaborcami.

Fabuła pokazany jest z perspektywy pierwszej osoby. Nie można tu zabłądzić bowiem fabuła jest liniowa. Gra jest zwracająca uwagę.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-11-11 08:21:18
Tagi: zabawa, taktyka, fabuła, sklep, obowiązek, strzelanki