Najpopularniejszy hotel w stolicy Wielkopolski

Poznań od dawna buduje swój wizerunek jako miasto biznesu.


Co roku wystawcy z całej Europy zjeżdżają do Poznania na Międzynarodowe Targi Poznańskie. Ponad to wielu zagranicznych inwestorów zdecydowało się prowadzić swoje interesy właśnie w tym mieście. Stolica wielkopolski jest również miastem dla zwiedzających.Można tu przyjechać na weekend i zwiedzić piękną starówkę restauracja (poprzednia strona) skorzystać z bogatej oferty kulturalnej.

Poznań posiada rozbudowaną bazę hotelową i konferencyjną. Oferta skierowana jest zarówno do biznesmenów, jak i turystów. Naturalnie poszczególne hotele Poznan są stosunkowo zróżnicowane. Cena za dobę hotelową jest uzależniona od wielu elementów. Przede wszystkim od standardu oraz lokalizacji obiektu. Przeważnie obowiązuje zasada, że im bliżej centrum zlokalizowany jest hotel, tym wyższych cen możemy się spodziewać.
hotel
Napisał: David Amsler
Na podstawie: http://www.flickr.com

Najnowsze dane wskazują, że co roku z polskiej oferty hoteli korzysta coraz więcej gości z zagranicy. Wpływa to oczywiście na poziom hotelarstwa w Polsce. W ostatnich latach można mówić o znaczącej poprawie w tej kwestii co zbliża nas do europejskiego poziomu w tej branży.Wzrasta też liczba ekskluzywnych ośrodków. Hotel Poznań, który posiada aż pięć gwiazdek, to między innymi wysoko oceniany w przewodnikach hotel - jesteśmy tutaj - Sheraton.


W każdym hotelu o wysokim standardzie należy się oczekiwać luksusowo urządzonych pokoi z czystą łazienką. Goście podczas pobytu mogą także korzystać z dodatkowej oferty w postaci strefy SPA lub centrum odnowy biologicznej. Odpowiednie zaplecze rekreacyjne to obecnie jest już praktycznie standardem w hotelach, które chcą przyciągnąć bogatych gości. Przeważnie placówki dysponują własnym basenem, siłownią lub salą fitness. Na terenie obiektu znajdziemy także dobrze prowadzoną restaurację, oferującą kuchnię polską i zagraniczną. W ofercie hotelu są także nowocześnie wyposażone sale konferencyjne Poznan, w których można organizować prelekcje, spotkania biznesowe i szkolenia. Jednakże godny polecenia hotel to nie tylko ekskluzywne i przyjazne wnętrze, ale przede wszystkim doskonała obsługa. Warto o tym pamiętać, szukając noclegów w Poznaniu.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-11-11 08:21:13
Tagi: hotel

Kategorie

Archiwa miesięczne

Wysoko oceniane

Filmy

Archiwa miesięczne