Niesamowite prezenty dla każdego

Tempo ludzkiego życia wciąż rośnie a my co raz częściej zastanawiamy się nad tym, co naszym najbliższym może przynieść szczęście i uciechę. Okazuje się często, że książki kupowane co roku, stają się przewidywalnym banałem. Często wiele prezentów nie przypada do gustu osobie która prezent otrzymała a wręcz, może zostać odebrana jako przytyk.
Jak wybrać idealny podarunek?pokaz lotniczy
Napisał: Vicki Burton
Na podstawie: http://www.flickr.com
Wybór odpowiedniego prezentu nie jest rzeczą banalną i wymaga od nas inwencji i twórczego myślenia. Przede wszystkim, aby nie pomylić się trzeba przemyśleć to, jaka osoba którą pragniemy obdarować jest na co dzień – czy uwielbia sporty ekstremalne takie jak lot szybowcem (link) i skoki na bungie czy uwielbia wizyty w spa i nic jej tak nie relaksuje jak masaż czy lekcja ze stylistą. Ważne jest, aby prezent był czymś niezwykłym i na długo pozostał w pamięci osoby, która została nim obdarowana. Prezenty dla entuzjastów przygód

Dla miłośników mocnych wrażeń wyśnionym podarunkiem może być kurs spadochronowy czy szybka jazda samochodem rajdowym.
Subaru Impreza z boku
Napisał: Carl
Na podstawie: http://www.flickr.com
Entuzjaści przygód na pewno na długo zapamiętają egzotyczną podróż czy lot balonem. Dzisiaj coraz większą popularnością wśród rodaków darzone są także różnego rodzaju kursy takie jak kurs latania samolotem.

Pielęgnacja i Relaks

O podarunku takim jak specjalistyczna sesja fotograficzna na pewno śni większość Pań. Jest to wspaniały sposób aby pod okiem ekspertów zamienić się chociaż na kilka godzin w ukochaną gwiazdę kina lub po prostu uwiecznić rodzinę i dzieci dla następnych generacji. Innym niezapomnianym podarunkiem, nie tylko dla łasuchów, może być masaż czekoladowy czy voucher do salonu urody lub spa. Zapach olejków egzotycznych w połączeniu z dźwiękami relaksacyjnej muzyki i masażem zniweluje największy stres oraz znużenie i napięcia nagromadzone w ciągu całego roku.

Prezenty dla babci

Jeżeli obdarzyć pragniemy osobę starszą, na przykład babcię czy dziadka możemy powziąć decyzję na prezent taki jak rejs po Odrze. Jest to idealny podarunek dla tych, którym forsowanie się może sprawić trudność. Uczestnicy rejsu statkiem będą mogli nie tylko podziwiać zjawiskowe widoki (np. ) bez potrzeby aktywnego zwiedzania, ale również bliżej poznać historię okolicy i tajemnicę zwiedzanych miejsc wsłuchując się w słowa przewodnika.

Pomysłów na idealny podarunek jest mnóstwo, tylko od naszej kreatywności i pomysłowości zależy, czy pozostawi on ślad w pamięci osoby którą chcemy obdarować czy będzie kolejnym miłym ale banalnym przedmiotem odstawionym na półkę.

Nie bójmy się eksperymentować z podarunkami i spełniać marzenia osób dla nas ważnych gdyż tylko takie upominki będą na całe życie w ich sercach.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-11-11 08:21:18
Tagi: SPA, kino, sporty ekstremalne, rok, statek