Gdzie kupić porządny rower górski?

Za oknem wiosna. Przyroda obudziła się z zimowego letargu, a pogodne i coraz cieplejsze dni zachęcają do spędzania wolnego czasu poza domem. Jakikolwiek ruch na świeżym powietrzu pozytywnie wpływa nie tylko na nasze samopoczucie ale także na nasze ciało. Z myślą o naszym wyglądzie i zdrowym trybie życia, wyciągamy z garażu rolki, kijki do nordic walking czy deskorolkę. Chętnie sięgamy również po rower, którego grono amatorów zwiększa się co rok.
Obecnie oferta rowerów na rynku jest bardzo duża i każdy znajdzie dla siebie rower dopasowany do indywidualnych potrzeb i umiejętności. Upatrzony model można kupić między innymi w specjalistycznych sklepach rowerowych, sklepach ze sprzętem sportowym lub przez internet. Gdy decydujemy się na zakup w e-sklepie, powinniśmy wybierać wśród tych cieszących się dobrą renomą.
T-bike.pl - sklep rowerowy
Na podstawie: T-bike.pl


Wg raportu z kwietnia serwisu oceniającego sklepy internetowe, najczęściej wybieranym przez użytkowników rowerowym sklepem jest T-bike. Powstał on w 1990 r. i specjalizuje się głównie w sprzedaży rowerów marki Kross, części Shimano, oraz odzieży Endura. Pracownicy T-bike to nie tylko osoby zajmujące się sprzedażą, ale również zapaleni kolarze, którzy bez problemu doradzą zakup właściwego modelu roweru. Wysokiej jakości produkty, dodatkowo profesjonalna i sprawna obsługa sprawia, iż sklep jest mocno ceniony wśród miłośników rowerów. Do końca zeszłego roku sklep obsłużył ponad 15 000 to nie wyłącznie sklep rowerowy istniejący w wirtualnej przestrzeni, ale także tradycyjny, fizyczny sklep znajdujący się w stolicy. Godnym uwagi jest fakt, że rozpoczął on zupełnie darmową dostawę rowerów w ciągu 24 godzin od zakupu. Dodatkowo każdy klient może zapoznać się z rowerem po zakupie on line, a w przypadku zmiany decyzji ma opcję prostego i bezproblemowego zwrotu. Duża oferta jednośladów dostępna za pośrednictwem sklepów internetowych i tradycyjnych pozwala nam na wybór tego wymarzonego modelu. Wg t-bike, zapaleni miłośnicy dwóch kółek najchętniej kupowali dwa modele: Kross Hexagon V6 i Kross Level A6. Nie tylko profesjonalni kolarze mają w czym wybierać. Na rynku dostępne są też modele rowerów, które z pewnością spełnią swoją funkcję podczas weekendowych przejażdżek. Większość sklepów daje możliwość zakup roweru już za stosunkowo niewielkie pieniądze, dzięki czemu bez wielkich wyrzeczeń będziemy w stanie zakupić super rower spełniający nasze wymagania.

Czasy, w których wybór roweru był bardzo ograniczony przeminęły bezpowrotnie. Obecnie bogata oferta sklepów rowerowych, zarówno tych stacjonarnych jak i tych w internecie pozwala na kupno egzemplarza, który będzie nam służył nie tylko podczas weekendów ale także w codziennej drodze do szkoły czy do miejsca pracy. Pamiętajmy, iż idealny rower to taki, na którym jazda sprawi nam maksymalnej frajdy.
Na podstawie: www.t-bike.pl

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-11-12 08:21:22
Tagi: rower, rowery, sklep

Kategorie

Archiwa miesięczne

Wysoko oceniane

Filmy

Archiwa miesięczne