Jakiego typu sprzęt do ćwiczeń wybrać

Ileż to razy planowaliśmy, że będziemy więcej się ruszać, że zaczniemy uprawiać sport i nic z tego nie wychodziło? Zdecydowanie za nagminnie. W związku z tym nasza aktywność sportowa jest na, delikatnie mówiąc, dość średnim, albo wręcz niskim poziomie.
A przecież da się to prosto rozwiązać. Trzeba zrobić sobie miejsce do ćwiczeń w domu. Oczywiście, jeżeli chcielibyśmy oddzielić do tego celu osobne miejsce, zamontować klimatyzację, odpowiednią wykładzinę, kupić najwyższej klasy atlas treningowy.

siłownia
Napisał: iStock.com
Na podstawie: iStock.com
Ale po co nam to wszystko? Lepiej przemyśleć swój plan ćwiczeń, prawidłowo go ułożyć, zastanowić się jaki przyrząd będzie nam potrzebny i poszukać najkorzystniejszych propozycji.

sprzętem, w który możemy zainwestować może być bieżnia treningowa. Kosztuje kilkaset złotych, lecz bieganie jest jedną z najdoskonalszych aktywności dla ludzkiego ciała. Oczywiście - najlepiej jest biegać po dworze, na świeżym powietrzu, ale jeżeli nasze mieszkanie jest w centrum wielkiego miasta, do leżącego najbliżej zielonego terenu mamy kawałek drogi, lub zwyczajnie wstydzimy się ćwiczyć w obecności innych osób - bieżnia będzie odpowiednim rozwiązaniem.Do domowych ćwiczeń idealnie nadają się hantle. Można nabyć komplet z krążkami o różnej wadze, tak, by móc ćwiczyć z obciążeniem od 2 do nawet 20 kilogramów. To też nie jest jakiś wielki wydatek. Taki zestaw możemy nabyć już za niedużo ponad sto złotych, a będziemy go używać długie miesiące. Doskonałym nabytkiem będzie też składana ławeczka do brzuszków. Nie zajmuje wiele miejsca - złożoną możemy włożyć nawet pod łóżko, a możemy na niej wykonywać kilka rodzajów ćwiczeń. To zaledwie trzy sprzęty, a na pewno wystarczą, by trenować wszystkie mięśnie. Od dziś koniec z wymówkami! A na zakwasy w mięśniach najlepsze są masaże - masaże w Krakowie na

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-11-12 08:21:16
Tagi: mieszkanie, sprzęt, maszyny, zestaw, pomieszczenie, miejsce, propozycje