Costa Brava i inne destynacje

Wakacje czy to w zimie, czy latem należy planować z pewnym wyprzedzeniem bądź też przygotować się od razu na oferty last minute sprawdzonych biur podróży. Hiszpania kojarzy się w wielu wypadkach z tańcami flamenco, pięknymi plażami i słynnym hiszpańskim temperamentem.
Wakacje w ciepłych krajach
Napisał: miss_yasmina
Na podstawie: http://www.flickr.com
Hiszpania last minute zupełnie nie musi okazać się kosztowna, tak jak wyprawa na narty do Andory ,jak i do Włoszech - to najlepsza oferta dla osób młodych spragnionych spokojnego wypoczynku na plaży, jak również okazji do intrygujących wypadów.

Wybrzeże słońca leżące w Andaluzji daje podróżnym ogromną liczbę kurortów wypoczynkowych, niezapomnianych plaż, a także dyskotek. Znajduje się tam wiele słynnych kurortów morskich takich jak na przykład: Marbella, Torremolinos, Benalmádena, Málaga. W przerwach opalania ,jak również długich spacerów po plaży, można zobaczyć jaskinię w Nerja. Niesamowite stalagmity i stalaktyty oraz inne formacje skalne zachwycą, jak również pozwolą ustrzec się przed zbyt dużą dawką intensywnego słońca. Pragniesz spędzić urlop w ciepłym miejscu? - dowiedz się więcej.

Odmiennym intrygującym regionem, z którym naprawdę dobrze się zapoznać jest wybrzeże costa brava. Wakacje costa brava to wspaniała okazja do wypoczynku. Obszar turystyczny Katalonii rozciąga się od miejscowości Blanes aż ku samej granicy z Francją. Blanes to niezwykłej urody miasteczko. Dawniej port dla kutrów rybackich, obecnie ważny kurort wypoczynkowy położony obok bardzo długiej piaszczystej plaży. Warto zwiedzić niesamowite wybrzeże i przepiękne zatoczki pomiędzy Blanes i Lloret del Mar, sławnym miejscem wypoczynkowym. Okolice Lloret del Mar to wspaniałe miejsce na wakacje costa brava.W czasie zimy warto znowu wybrać się do niewielkiego państewka, Andory przylegającej do granic Hiszpanii. Kraina gdzie dominuje teren górzysty jest zupełnym rajem dla zawodowych, jak i początkujących narciarzy. Wpisując w wyszukiwarkę internetową andora narty, można dowiedzieć się, że na terenie Andory znajdują się dwa bardzo istotne kurorty narciarskie: Grandvalira, a także Vallnord. Na prawdziwych amatorów białego szaleństwa czekają tutaj zadbane, rozległe trasy zjazdowe ,jak również - http://www.ekspresbus.pl/ - nowoczesne wyrwirączki. Zupełnie inne atrakcje ,jak również udogodnienia przewidziano rzecz jasna dla miłośników snowboardu. Poza opcją uprawiania sportów zimowych, kraj ten posiada także zapierające dech w piersiach krajobrazy.

wakacje
Napisał: Phuket@photographer.net
Na podstawie: http://www.flickr.com
Miejscem tak samo przystosowanym do zimowych szaleństw jest istotny ośrodek narciarski we Włoszech, Livigno. W regionie znajduje się ponad trzydzieści nowoczesnych wyciągów narciarskich. Zróżnicowane trasy] o różnym poziomie trudności łącznie posiadają długość stu piętnastu kilometrów. Te plusy poświadczają o tym, że w Livigno narty ,jak również wymarzony odpoczynek to zdecydowanie dobre połączenie. Na narty do Livigno da się pojechać nawet w marcu. Ze względu na specyficzny mikroklimat w Livigno śnieg nie topnieje przez bardzo długi czas, jest w rejonie nawet aż do połowy kwietnia.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-11-19 02:57:41
Tagi: odpoczynek, wyprawa, wakacje, narciarz, flamenco, biuro podróży, port, plaży