Szukanie mieszkania przez internet

Internetowy lokalizator Zumi funkcjonuje w Polsce już blisko 5 lat, jednak pomimo upływającego czasu nie traci zaufania użytkowników i nadal jest jednym z najczęściej używanych serwisów umożliwiających wyszukiwanie oraz określanie lokalizacji rozmaitych obiektów.
Dodatkowo witryna posiadaj bardzo atrakcyjną możliwość wyznaczania trasy z jednego miejsca do drugiego. Jest to narzędzie bardzo uniwersalne i przydatne wszystkim, gdyż użytkownik dostaje możliwość wyznaczania trasy komunikacji miejskiej w miastach w kraju jak i własnym autem a nawet pieszo. Gdy określimy sobie np. trasę z miejscowości A do B, to otrzymujemy nie tylko mapę z określoną trasą przejazdu ale i szacowany okres "wycieczki" i długość całej trasy. Można również wydrukować sobie dokładny plan jazdy wymieniony punkt po punkcie. W taki sposób nikt nie jest w stanie zbłądzić po drodze, nie mając nawet żadnej nawigacji. Gdy określamy sobie trasę w miejscowości przy pomocy komunikacji miejskiej wielkich miast Polski, to system dokładnie pokaże linię tramwajową lub autobusową wraz z czasem potrzebnym na jazdę oraz podróż pieszo. Z takimi szczegółowymi informacjami, podróżnik nie ma szans zgubić się w mieście, które może być dla niego całkiem obce.Przy wejściu na witrynę internauci mają możliwość nie tylko precyzyjnego zlokalizowania wybranych przez siebie obiektów ale także analizowania wyników wg konkretnej lokalizacji lub branży. Wystarczy tylko wskazać wyraz i miejscowość lub obszar funkcjonowania interesującej nas firmy typu: deweloper Poznań, biuro rachunkowe Łódź itp. W rezultacie dostaniemy pełną lokalizację firm na mapie województwa wraz z danymi teleadresowymi.

Zumi to też portal zawierający bogaty katalog map obejmujących teren całej Polski a także szczegółowe plany ogromnej liczby miejscowości. Co istotne te mapy można obejrzeć w kilku wariantach (w tym również z satelity). Użytkownik korzystający z tej funkcji ma również możliwość zlokalizowania w obrębie wyselekcjonowanej mapki konkretnych obiektów (np. noclegowych, gastronomicznych, kulturalnych) bądź atrakcji takich jak plaże, wypożyczalnie różnego sprzętu itp.

Lokalizowanie obiektów jest również możliwe przy użyciu urządzeń mobilnych. Trzeba tylko skorzystać z programu "Zumi Lajt" a następnie sprecyzować zapytanie do słowa charakteryzującego konkretny cel oraz wskazać dogodną lokalizację. Pisząc zapytanie w stylu: drzwi Katowice, deweloper Warszawa dostaniemy pełną listę z adresami i zaznaczeniem na mapie.

Serwis Zumi posiada też dużą bazę ogłoszeń nieruchomości znajdujących się na terenie naszego kraju. Można znaleźć tam działki, domy, mieszkania zarówno z rynku wtórnego jak i pierwotnego. Banalna w obsłudze wyszukiwarka jest w stanie przedstawić korzystne ogłoszenia, które odpowiadają szukającemu. Ilość ofert w portalu z pewnością zadowoli każdego

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-11-19 02:57:44
Tagi: mapa, polska, nieruchomości, domy, mapy, komunikacja, autobus