Wakacje w Urlop nie tylko dla miłośników gór

zakopane
Na podstawie: www.morguefile.com
Nasza ojczyzna jest wspaniałym krajem. Nie twierdzą tak wyłącznie jej dumni mieszkańcy, ale przede wszystkim goście z zagranicy (do choćby popularnej od jakiegoś czasu Białki co przeglądając zdjęcia choćby tutaj: nie zaskakuje). My, Polacy, posiadamy parę klejnotów. Jednym z naszych dóbr narodowych są widowiskowe Tatry.

Tatry to wspaniałe miejsce na wakacje. Za mało tu miejsca, by wypisać wszystkie atrakcje, jakie czekają na przyjezdnych w Tatrach. Przyjemności dla siebie znajdą tu fani alpinizmu – szczególnie fajnym do zdobywania szczytem są Rysy, a także słowacki Gerlach. Wielbiciele ekstremalnych przeżyć z pewnością pokochają najbardziej niebezpieczny szlak w kraju – trasę na Orlą Perć. Fanom cichego wypoczynku na sto procent spodoba się wizja przyjemnych spacerów Krupówkami oraz oglądania pięknych koncertów miejscowych artystów muzycznych. Trzeba też spróbować pysznych specjałów kuchni miejscowej i zakupić ciepłe kamizelki z owczej wełny.

O ile preferujesz ekskluzywne warunki pobytowe, z pewnością zainteresują cię eleganckie apartamenty w Zakopanem, oferowane przez renomowane hotele. Gdy do Google wpiszesz hasło „apartamenty w Zakopanem”, poznasz najnowsze wiadomości na ich temat – lokalizacje hoteli, ceny noclegów oraz formularze rezerwacyjne.

Jeśli nie podoba ci się huczna atmosfera Zakopanego i chcesz spędzić urlop w miejscowości fajnej, ale dużo zaciszniejszej, celem wyprawy musi być Białka Tatrzańska.

Nie masz zamiaru skończyć ciekawego zagadnienia na jednym wpisie? W takim razie zapraszamy do kolejnych - naciśnij odnośnik (http://hotelpodkowa.pl/) i przenieś się na podobną stronę.

Ta zaciszna podhalańska wieś ma sporo dobrych atrakcji. Wielbiciele starych budowli znajdą tu zjawiskowy kościółek św. Szymona i Judy, skonstruowany ponad 300 lat temu. Fani szusowania będą się rewelacyjnie bawić w jednym z kilku większych ośrodków narciarskich, które posiadają czynne wyciągi. Osoby, które wolą sporty wodne, mają tu do dyspozycje dobre miejsca na długie spływy kajakowe. Dla gości dostępny jest miły basen z wodą termalną. I wszystko to niedaleko - Białka Tatrzańska znajduje się tylko dwadzieścia jeden km od Zakopanego!


Napisał: A.T.
Na podstawie: Eholiday.pl

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-11-19 02:57:32
Tagi: hotele, atmosfera, basen, Tatry, Rysy, spływy kajakowe, miejsce