Markowa karma dla zwierzaka, czyli zdrowie czworonogów jest w cenie

Dostarczenie zdrowego, pełnowartościowego jedzenia dla psów to wyzwanie dla wszystkich właścicieli czworonogów. Tak jak w sklepach z jedzeniem dla ludzi, tak i jedzenie dla psów można zaszufladkować na poziom niewymagający i z wyższej półki. Dewizą pierwszego jest „żeby pies się najadł czymkolwiek”, a drugiego „jakościowa karma, w której liczy się każda cyfra i procent zawartości”.
karma dla psów
Napisał: Map of the Urban Linguistic Landscape
Na podstawie: http://www.flickr.com
Odżywianie jest kluczową czynnością życiową każdego stworzenia. W zależności od bardzo szeroko definiowanej jakości (Brand, data produkcji, opakowanie) i zawartości wewnątrz dostarczamy zwierzętom podobnych, ale zupełnie innych posiłków. Może i przyjmują tę samą postać karmy, jej wartości składnikowe wyglądają zdecydowanie inaczej. Rzecz jasna, za karmy „wyższego sortu”, zawierające witaminy, starannie selekcjonowane mięska z cielęciny zapłacimy kilkanaście, do kilkudziesięciu zł więcej na opakowaniu. Gorsze zastępniki najczęściej zawierają komponenty wzmacniające, dodatki, które nie mogą równać się starannie selekcjonowanym karmom z wyższych półek. Zobacz: Purina One dla psów.Jeśli jesteśmy w grupie tych posiadaczy, którzy kupują tylko i wyłącznie pełnowartościowe karmy i substytuty diety rozważymy najprawdopodobniej zakup karmy purina one dla psów. O tym, czy wybierana przez nas karma nie jest wysokiej jakości tylko na pudełku przekonujemy się po otwarciu. Momentalnie możemy zweryfikować faktyczną ilość mięsa, warzyw, oleju i innych ekstraktów takich jak na wymienione na etykiecie. Takie wrażenie będzie nam towarzyszyć gdy naszym prezentem dla psa będzie karma dolina Noteci. To następna z karm z wyższej półki, której zawartość zdecydowanie nie przypomina jednolitej papki, w której po otwarciu możemy sprawdzić gołym okiem wszystkie wymienione składniki odżywcze. To dzięki nim nasze pociechy uzyskują największe korzyści życiowe. Zalecamy lekturę: karma dla psa Dolina Noteci.


Lepiej się ruszają, mają lepszy metabolizm itd. Mając rozeznanie w markach i gabarytach karm dla psów kojarzymy mniej więcej, o jakie firmy i produkty dopytywać. Jeśli np. zaczynamy swoją przygodę z psem (i automatycznie jego karmieniem) koniecznie zaglądajmy do ofert sklepów internetowych z przysmakami dla zwierząt. Warto czytać i porównywać przepisy na swoją własną karmę, także jak często podawać jedzenie zwierzętom. Całość złoży się na zdrowe funkcjonowanie czworonożnej pociechy.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-12-13 02:59:04
Tagi: posiłki, jedzenie, Produkty, substytuty, frykasy