Najnowsze zabawki dla dzieciaków – ciastolina lodziarnia rozwija fantazję wszystkich dzieci

Większość dzieci ma dużą wyobraźnię. Aby ją ukierunkować potrzebne są przeróżne bodźce, jakie ją stymulują. Wraz z rozwojem maluchów ich możliwości poznawcze rozkwitają bardzo szybko, stąd też tak ważne jest, żeby odpowiednio je rozwijać.
ciastolina lodziarnia
Napisał: Sharon & Nikki McCutcheon
Na podstawie: http://www.flickr.com
Ilustracją tego jest ciastolina lodziarnia dedykowana dzieciom. To wyjątkowa propozycja dla dzieci, jaka stymuluje ich wyobraźnię oraz sprawność manualną. Taka ciastolina jest o wiele bardziej plastyczna niż typowa plastelina. Nie trzeba jej ogrzewać, żeby stała się elastyczna. Zestaw zawiera tzw. automat (www.magicplay.pl/?pl_automaty-z-nagrodami,36) do lodów, jaki dobrze imituje autentyczne urządzenie. Wykonanie jest wyjątkowo staranne, co gwarantuje długi czas użytkowania. Dodatkowo całość zawiera dodatki typu łyżeczki czy pucharki, co jest szczególnie atrakcyjne dla dzieci.

Barwne plasteliny są niebywale miękkie, tym samym dzieci mogą bawić się swobodnie bez żadnych kłopotów. Można z nich stworzyć ciekawe bryły, jakie będą imitacją prawdziwych dodatków do lodów. Czekolada czy też wiórki to tylko jeden z przykładów możliwości przedstawianego zestawu. Dobrą informacją dla rodziców jest fakt, że plastelinę można prosto usunąć i nie zostawia żadnych plam lub przebarwień. Zaoszczędza to rodzicom sprzątania i obaw, że plastelina może pozostawić stałe plamy. Resztki plasteliny wyglądają jak okruszki, dlatego bez kłopotu można je błyskawicznie zamieść lub odkurzyć, co stanowi niewątpliwy plus zestawu. Z ciastoliny powstają kolorowe desery, jakie dzieci samodzielnie mogą wykonać. Barwy są intensywne, więc dla małego brzdąca stanowi to szczególną zachętę do zabawy.Zabawka pozwala na zrobienie śmiesznych ciast czy lodów, które mogą posiadać przeróżne barwy. Komplet gwarantuje wykonanie około czterdziestu rozmaitych kształtów, jakie na pewno trafią w gust dziecka. Ważnym aspektem jest bezpieczeństwo, dlatego producent przedstawia plastelinę wolną od szkodliwych środków. Stąd też masa ta może być wykorzystywana przez dzieci bez strachu o zatrucie. Podczas takiej zabawy maluchy - nawet te najmniejsze, uczą się rozpoznawać kolory oraz stwarzać różne formy, dlatego warto jest poświęcić czas i wspaniale bawić się wraz z nimi, co umożliwi miłe momenty w gronie najbliższych. Ciastolina to dobry pomysł na podarunek dla dzieci. Bez wątpienia będzie to niespodzianka, która zagwarantuje doskonałą zabawę. Aktualnie polecamy również książeczki dla dziecki, które świetnie rozwijają wyobraźnię.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-12-13 02:59:08
Tagi: desery, dzieci, zabawka, plastelina