Nietypowe kierunki letnich wypraw

Sezon urlopów właśnie ma się ku końcowi. Wielu z nas na pewno ma już za sobą urlopowe wyprawy. Dużo ludzi decyduje się na urlop w lecie, ponieważ wtedy dzieci mają wolne. I chociaż wycieczki po sezonie są dużo tańsze, rodziny z dzieciakami nie są w stanie sobie na to pozwolić, ponieważ pociechy muszą wracać do szkoły. Jednak ci, którzy nie posiadają jeszcze potomstwa, powinni się skusić na urlopowy wypoczynek właśnie we wrześniu. Wówczas, po sezonie, agencje turystyczne posiadają w ofercie niezwykle atrakcyjne wycieczki po bardzo niskich cenach. Może powinniśmy z nich skorzystać?
widoki Izraela
Napisał: photoantenna
Na podstawie: http://www.flickr.com
A jeżeli dotąd za każdym razem spędzaliśmy wczasy na zatłoczonych greckich albo hiszpańskich plażach, to najwyższa pora, by odmienić kierunek wakacyjnych wyjazdów i wyruszyć na spotkanie z niesamowitą przygodą. Taką z pewnością zagwarantują nam niezapomniane wczasy w Indiach. Tak naprawdę, bardzo niewiele wiemy na temat tego niesamowitego kraju, który jest pełen kontrastów. Kojarzymy jedynie barwne obrazki, wyszukane w internecie, na których widzimy festiwal barw i monumentalne zabytki. To jednakże tylko jedna strona księżyca.

Najedź na link i przeloguj się na witrynę twórcy (https://eapartament.pl/). Tam wyszukasz masę szczegółowych informacji na podany tutaj interesujący temat.

Tak naprawdę, powszednie oblicze Indii ujrzymy na ulicach zatłoczonych miast.Na podstawie: http://www.eccotravel.eu/
Decydując się na last minute Indie musimy się przygotować na ogromny kulturowy szok. W jednej chwili znajdujemy się w zupełnie innym świecie, który rządzi się własnymi regułami. Dobrze jest przyjrzeć się bliżej codziennemu życiu mieszkańców tego kraju. Obowiązkowo należy spróbować doskonałej indyjskiej kuchni, która ma wielbicieli na całym świecie. Podróż do tego niezwykłego kraju to zapewnienie niezapomnianych wrażeń.

Od pewnego czasu bardzo częstym kierunkiem naszych wypraw jest last minute Izrael (odwiedź: ). Ziemia Święta od wieków fascynowała mieszkańców Europy. To w końcu tutaj powstało chrześcijaństwo, które stało się jednym z fundamentów naszej cywilizacji. Jerozolima to legendarne miejsce pielgrzymek również dwóch innych wielkich religii: judaizmu oraz islamu. Izrael pociąga nas swoją tajemnicą. Warto poznać bliżej kulturę oraz historię tego narodu. Nie zapominajmy także o wspaniałych widokach i wyśmienitej kuchni.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-12-13 02:58:59
Tagi: podróż, urlop, festiwal, odpoczynek, wyprawa, wakacje, dzieci, czas, sezon, zabytki, Jerozolima, chrześcijaństwo, kierunek, okres