Wakacje życia?Tylko na Tajlandii.

Każdego roku stajemy przed podobnym problemem: gdzie tym razem pojechać na wakacje? Miłośnicy wypoczynku w Polsce coraz tęskniej spoglądają na wycieczki za granicę w obawie przed kiepską pogodą w kraju. A jako że wypoczynek nawet w Polsce trochę kosztuje, obawy o zmarnowanie wypoczynku wydaje się być normalny. Może wiec to dobry moment aby wprowadzić plan w życie na podróż gdzieś dalej?
Biura podróży kuszą wycieczkami w każdy zakątek świata. Modne ostatnio wydają się być wczasy w Tajlandii. Mami ona swoją egzotyką. To idealne miejsce, od którego można rozpocząć zwiedzanie. A raz zaszczepionego bakcyla nie prędko można się pozbyć. Tajlandia to piękne miejsce: tajemnicza przyroda, inna kultura, godne zobaczenia zabytki.

eccotravel
Na podstawie: http://www.eccotravel.eu/
Jeśli nie możemy za bardzo się wykosztować proponujemy skorzystać z wycieczek typu last minute. Tajlandia last minute to wyjazd w okolicach 5600 zł. Cena ta zawiera transport zakwaterowanie i zwykle wyżywienie. Czasem również aby troszkę zaoszczędzić, możemy skorzystać z ofert zagranicznych biur podróży, z którymi dolecimy do stolicy Tajlandii. Chyba lepiej nie jechać tam samemu. Co ciekawe od 2 lat obywatele naszego kraju nie potrzebują na wjazd do Tajlandii wizy, a jedynie ważny minimum pół roku paszport.

Najlepszą porą na urlop w Tajlandii są wakacje. Choć pogoda dopisuje przez cały czas, to tamtejsza pora deszczowa nie sprzyja turystycznym wycieczkom. Jeśli ktoś nie lubi upałów powinien tam wybrać się w porze chłodniejszej czyli między listopadem, a lutym.

Niewątpliwie Tajlandia ma dużo atrakcji. Jedną z nich jest wspomniana powyżej stolica. Pałac Królewski to tylko nieśmiały wstęp tego, co nas czeka. Oprócz atrakcji turystycznych nie możemy zapomnieć o daniach regionalnej kuchni. Dla tych wszystkich rzeczy, którymi się zachwycimy, trzeba rozejrzeć się za jakimiś ofertami typu last minute egzotyka i pojechać na wakacje życia. Więcej ofert tu:


Opublikowany przez Administrator w dniu 2016-12-25 02:56:17
Tagi: stolica, wypoczynek, kultura