Konsola do gier Video – idealny sposób na hobby

Ten tekst przeznaczony jest dla wszystkich tych, którzy nie posiadali nigdy konsoli, ani nie mają pojęcia, czym ona tak naprawdę jest i do czego służy. Opiszę też, czym się ona różni od peceta, jakie są jej modele i komu ją można najmocniej zarekomendować.
Konsola (e-sklep) to w istocie komputer, odróżniający się od normalnego PC funkcjonalnością. Jest to urządzenie przeznaczone wyłączne do gier wideo. Konsoli nie da się po nabyciu ulepszać, dokupując lepsze podzespoły, tak jak praktykuje się to w wypadku klasycznego PC. Stanowi ona integralną całość, do której można dołączyć jedynie elementy peryferyjne, takie jak karty pamięci, joysticki, sprzęt muzyczny i monitor.
Na rynku obecnie znajduje się parę wartych uwagi urządzeń. Firma Sony oferuje dwie generacje konsol - Playstation 2 i Playstation 3. Firma Billa Gatesa posiada w sprzedaży Xbox 360, japońskie Nintendo za to Wii. Ceny konsol lepszych generacji rozciągają się do 1500zł, w zależności od fakultatywnych dodatków. Za mniejszą cenę można nabyć Playstation 2 – tutaj ceny oscylują około 700zł za nowy sprzęt.
Gry na konsole w Blackgames
Na tę wielką konsolową czwórkę wyszło wiele interesujących produkcji, głównie strzelanek (First Person Shooter), symulatorów wyścigów i zręcznościówek. Warte uwagi gry na PS2 to z całą pewnością Guitar Hero, w którym możemy udawać najzdolniejszych gitarzystów. Polecić trzeba też niezrównaną grę wyścigową Gran Turismo 4. Na PS2 wydano mnóstwo stanowiących klasykę serii, takich jak Tony Hawk Pro Skater, FIFA, Tekken i Call of Duty. Gry na PS3 (e-sklep), ze względu na lepszą specyfikację, posiadają o wiele lepszą grafikę. Najważniejsze przeboje to God of War, Call of Duty, L.A. Noire, Battlefield i Killzone. Konsola XBOX 36 zaś posiada nawet większe spektrum. Specjalne gry na XBOX 360 wspierają wyjątkowy kontroler Kinect, co pozwala na wyczucie ruchu użytkownika i przeniesienie go na ekran. W gatunku znajdziemy mnóstwo produkcji sportowych i zręcznościowych. XBOX 360 też może się poszczycić świetną polską grą RPG Wiedźmin 2: Zabójcy Królów.


W ciągu dwóch ostatnich lat modne stały się wygodne netbooki i tablety, oferujące stały dostęp do internetu. Interesującą opcją dla każdego użytkownika takiego sprzętu mógłby być zakup konsoli.

Opracowaliśmy dla Ciebie następne atrakcyjne notki na frapujący Cię temat. Wejdź do następnego wpisu i czytaj wpis reportaż ślubny szczecin.

Dzięki temu można wygodnie oddzielić relaks od zajęć zawodowych.

Czy taka problematyka zwróciła Twoją uwagę? Jeśli tak, to oprócz tego poza tym zobacz ofertę bębny kablowe, która odnosi się do omawianej kwestii, zatem zapewne też Cię zainteresuje.

/J]

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-01-18 01:36:24
Tagi: komputer, Sony, netbooki, tablety, gry, konsola, kinect