Wakacje w Trójmieście

Krzywy Dom w Sopocie
Napisał: Xella Polska Sp. z o.o.
Na podstawie: Xella Polska Sp. z o.o.
Sezon wypoczynkowy nadciąga. Przez okrągły rok czekamy na ten wymarzony odpoczynek. Często w pracy oglądamy katalogi biur podróży, rozmyślając o długich podróżach. Tylko przyjemna myśl o nadciągającym lecie trzyma nas jeszcze przy życiu. Jeśli chcemy wypoczynku nad morzem, pomyślmy o naszym wybrzeżu!


Bałtyk to nieokiełznane morze, wszyscy wiemy to doskonale. To nie jest odpowiedni pomysł dla wszystkich, którzy nie wyobrażają sobie wczasów bez upałów i prażącego słońca. Pogoda nad polskim morzem może nagle zaskoczyć, ale dokładnie w tej nieprzewidywalności tkwi jego niepodważalny urok. Nigdzie na świecie nie ma takich wspaniałych nieokiełznanych plaż, po których tak miło się spaceruje.

Czy ten materiał jest według Ciebie cenny? Jeśli tak, to wejdź oraz przeczytaj więcej (https://apartmood.pl/apartament-superior-4c-katowice/room/pl/6674) - znajdujące się tutaj kwestie odpowiedzą na wszystkie Twoje zapytania.

Jeśli zaplanujemy wczasy nad Bałtykiem, dobrze jest przy okazji zwiedzić sławne Trójmiasto.

Sopot nie bez powodu jest uznany letnią stolicą Polski. Od lat przyjeżdżają tu tłumy odwiedzających. Miasto ma swoich oddanych zwolenników, ale z roku na rok entuzjastów wypoczynku w Sopocie przybywa. Noclegi w Sopocie nie należą do najtańszych, ale czasem możemy trafić na korzystną ofertę. Znane molo przyciąga prawdziwe tłumy. W Sopocie co roku odbywa się znany na całym świecie konkurs piosenki.Sopocka plaża
Napisał: maciekbor
Na podstawie: http://www.flickr.com/
W Gdańsku z pewnością nie będziemy się nudzić. To urodziwe i stare miasto pełne jest miejsc, które dobrze jest zobaczyć. Wszyscy, którzy spędzają wakacje nad Bałtykiem mają w zwyczaju spacerować po czarującej gdańskiej starówce. Pod słynną fontanną Neptuna zazwyczaj jest tłum. Miasto od rana do zmierzchu tętni życiem. Wypoczynek w Gdańsku (np. ) to żaden powód do zmartwień, jeśli odpowiednio wcześniej zarezerwujemy kwaterę.

Gdynia to stosunkowo młode miasto. To doskonałe miejsce na relaks. Piękna plaża da możliwość się zrelaksować . Gdynia to jasny obszar na mapie kulturalnej Polski. Co roku odbywa się tu Gdynia Film Festival. Ani jeden szanujący się kinoman nie jest w stanie przegapić tego wyjątkowego wydarzenia. Do miasta zjeżdżają się wtedy same znane sławy rodzimego kina.

Wybierając urlop nad naszym morzem na pewno nie braknie nam wrażeń. Zatemnależy nie zapominać o Trójmieście, planując następny wypoczynek.  


Napisał: S.D.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-01-18 07:03:27
Tagi: urlop, plaża, morze, odpoczynek, wczasy, wypoczynek, turyści