Może zdolności i talent są spójne, lecz częściej należy wypracować skuteczną metodę, jaka gwarantuje przyszłe sukcesy

Są tego typu dziedziny w życiu, w jakich liczy się coś, co jesteśmy w stanie podsumować jako pasja. Nie zawsze to dostajemy od życia, czasami powinniśmy to odnaleźć. Dzieje się również często tak, że ktoś nas „zaraża” jakimś interesującym zajęciem i następnie już to robimy, pasjonując się tym przez cały czas. Warto mieć takie coś, gdyż różnorodnie jest w życiu, a niekiedy najbardziej korzystnym sposobem na pesymizm i nudę jest właśnie zagłębienie się w swojej pasji, poznawanie nowych znaczeń, pokonywanie kolejnych trudności. W rzeczywistości każdy może mieć inne hobby, należy jednakowoż naprawdę być zafascynowani konkretną dziedziną.
militaria
Napisał: http://www.sxc.hu
Na podstawie: http://www.sxc.hu
Tak się czasami dzieje, gdy ktoś interesował się czymś już od małego dziecka, a w dorosłym życiu zdobywa nagrody. Ciężko się dziwić, iż ktoś odnosi sukces, jak już od dzieciństwa się tym fascynował. Jednocześnie zapewne nie jest to recepta na sukces. Nie jest wcale powiedziane, iż jak mały chłopaczek biega z piłką po podwórzu to zapewne zostanie wielkim piłkarzem, nie można też tak powiedzieć o osobach, które czynnie uprawiają jakiś sport. Nie jesteśmy w stanie również powiedzieć, iż mały chłopczyk biegający ze sztucznym karabinem (bo który chłopiec tak nie robi) zostanie od razu wojskowym, będzie wiedział wszystko o zagadnieniu militaria.Nie możemy również być pewnym, że jak posyła się dziecko na jakieś kursy, to zaraz nasze dziecko będzie odnosiło sukcesy. Niestety, to nie przychodzi tak łatwo, a co więcej nie istnieje jedna i niezawodna recepta na sukces. Jakby tak było każdy by z tego korzystał i
militaria
Napisał: włodi
Na podstawie: http://www.flickr.com
żylibyśmy w świecie samych zdolnych ludzi. Aby coś zdobyć powinniśmy wziąć pod uwagę, że trochę talentu, pracy i doświadczenia to coś, co być może nas przybliżyć do ostatecznego sukcesu, ale nie jest to na pewno żelazna zasada, pod jaką nic innego nie może się kryć. Najkorzystniej to wypracować swoją metodę na osiągnięcie sukcesu.

Tak właśnie prawdopodobnie działają wielcy zwycięzcy, nieśpiesznie trenują i szlifują swoją metodę i swoje podejście do konkretnej dyscypliny. Jak widzimy wyniki jest dobrze, jak nie, trzeba coś zweryfikować, inaczej podejść do zagadnienia. Wtedy też wszystko zaczyna się dziać od od samego początku, mamy nową moc, inspiracje, jesteśmy nowymi osobami, jesteśmy gotowi na odnoszenie sukcesów.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-01-28 01:44:03
Tagi: kurs, pasja, dyscyplina, wojsko

Kategorie

Archiwa miesięczne

Wysoko oceniane

Filmy

Archiwa miesięczne