Pośpiesz się – wymarzone wakacje czekają

Z pewnością każdy z was kojarzy, czym jest oferta last minute. Ale czy ktoś z was zna first minute? Jeżeli nie, już podpowiadamy. Rezerwując wyjazd kilka miesięcy przed datą rozpoczęcia, można zaoszczędzić sporo pieniędzy, gdyż wtedy biura podróży zmniejszają ceny. Jeśli więc pragniesz pojechać na tanie wczasy w ciepłych stronach, wykup wycieczki już dziś, w okresie zimowym. W poniższym artykule omawiamy kilka interesujących celów wycieczkowych, które powinieneś wziąć pod uwagę w tym sezonie.


Sharm el Sheikh (zajrzyj) to duża miejscowość urlopowa w kraju faraonów. Zapewne docierają do ciebie wiadomości o rewolucji w tym kraju. Turyści raczej nie muszą się bać, a sytuacja w stolicy wydaje się uspokajać. Kraj faraonów to idealne miejsce na wakacje. Jeżeli jesteś wielbicielem byczenia się nad morzem, Egipt posiada świetne plaże. A amator zabytków dawnych czasów z pewnością wybierze się na wycieczkę do Doliny Królów i obejrzy jedyne w swoim rodzaju muzeum w stolicy kraju.

Fani upałów i błękitnego morza docenią również wycieczki do Tunezji (przykładowo: To bardzo popularny kierunek letnich wojaży. Warto posmakować arabską kulturę we wszelkich jej aspektach. Najciekawsza jest kuchnia – pyszny kuskus i aromatyczna kawa.

Teneryfa to część Wysp Kanaryjskich. Turyści odwiedzają ją chętnie, bo jest słynna z wyjątkowych widoków. Teneryfa - złap okazje na teneryfa wycieczkizobaczysz na tym serwisie - zawiera kilka stref pogodowych, więc urlop tu jest niesamowitym i niepowtarzalnym doświadczeniem. Jedź na Teneryfę z biurem podróży.

Interesującym wyborem są wakacje nad morzem Bałtyckim. Jeżeli nie lubisz tłoku, poszukaj cichej miejscowości, w której miejscowi wynajmują pokoje. Ta będziesz się radował plażą bez tłumów i brudu. A i koszt wakacji zapewne okaże się o wiele mniejszy niż w sytuacji wakacji w dużych miejscowościach.

Opublikowany przez Administrator w dniu 2017-01-28 01:43:53
Tagi: kawa, pokoje, ceny, Muzeum, ofert